Rīks web izstrādei

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155516
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nepieciešama plaīdzība ar rīka “Atrašanu” jeb zinu ka kādu mēnesi atpakaļ bija raksts kautkur (te vai arī boot.lv) ka LV čalītis ir izveidojis komplektu no MySQL, Apache un PhP (Laikam šādi), kas nav instalējams bet ir tipa light versija, atarhivē un lieto.

    Vai kādam ir zināms kur es to tooli varu novilkt, zinu ka testēju un man patika, bet tagad es neko nespēju vairs nezkapēc atrast.

    Lūdzu palīdzību 🙂

    #279508
    Anonīms
    Neaktīvs
    #279509
    Foxsk8
    Participant

    + Robertam par centību, domāju, ka šāds risinājums der kādiem testiem, utt… bet nopietam darbam šis īsti nebūs pareizais risinājums.

    #279510
    ruukjis
    Participant

    Kāpēc ne?

    #279511
    Anonīms
    Neaktīvs

    Paldies, šis ir tieši tas ko meklēju.

    Atbildot par izstrādi, ļoti nopietna viņa nav, bet ņemot vērā ka es dienas laikā mēdzu mainīt līdz 4 darbstacijām, šāda versija USB stikā man ļoti palīdz strādāt pie vienas versijas, jo patreiz man ir 4 vietās dažādi posmi izstrādāti, kas nedaudz apgrūtina kopainu 🙁

    #279512
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vienmēr laipni. Ja ir kādas vēlmes vai ieteikumi beta relīzei, lūdzu, dod ziņu.

    #279513
    Anonīms
    Neaktīvs

    es jau tajā pakā pievienoju phpMyAdmin, kas man liekas pie tā visa ir must Have fīča

    #279514
    jonjs
    Participant

    Protams ja neapniks tā programmēšana, bet iesākumam derēs.

    Priekš Windows.

    WAMP server instalējas elementārāk par elementāru.

    Priekš Linux LAMP jāinstalē caur komandrindu, bet būtībā arī aprakstu ir tik daudz, ka to var viegli izdarīt sekojot tutoriāliem.

    Iesākumam vajadzētu pietikt.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā