Ruters un IP

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146224
    imants
    Participant

    esmu iesacejs P2P un so saistito lietu laukaa. jautajums tads-kapec nevaru downloadot un ari uploudodot failus. Firewall izsledzu,antivirusa prog. nav, bet tada proga ka BitComet nespej pieslegties. iespejams ka vaina ir Ruterii..kaut kads sakars ar portu atversanu..

    #172393
    Foxsk8
    Participant

    Iespējams, ka tev iekš rotera nav nokonfigurēti atvērtie porti. Paskaties, kādus portus izmanto tas bitcoment, tad ej uz rotera konfigurāciju, tur būs port forwarding. Tur saliec visu kā vajag. Kādas firmas roters tev ir?

    #172394
    imants
    Participant

    tur jau taa lieta ka es netieku taj aruteri iekshaa..ruters ir Planet WAP 4033 – IP adresi tam es tam atradu Planet majaslapaa. bet ar to Ip es netieku ieksha, un kompii stav pavisam cita adres – proti-10.32.0.42 bet ruterim pase rakstiit ka jabut 192.168.0.1 – ne ar vienu ne otru es ruteri metieku iekshaa

    #172395
    Foxsk8
    Participant

    Interesanti.

    Paskaties kāda adrese ir Default Gateway. Parasti tā ir kā rotera piekļuves adrese.

    To vari apskatīt iekš Control Panel – Network Connections – Uzkliko virsū uz savu tīklu, tad iekš Local Area Connection Status loga, pārslēdzies uz Support logu. Tur arī redzēsi. Tad pameiģini to adresi ierakstīt.

    #172396
    imants
    Participant

    Physical Address: 00-01-29-20-46-CD

    IP Address: 10.32.0.42

    Subnet Mask: 255.255.255.0

    Default Gateway: 10.32.0.1

    DNS Server: 10.32.0.1

    WINS Server:

    tur paradas tadi dati – neviena no adresem neder lai ieietu ruterii…jo pec butibas ruterim adree jabut diviem 3 ciparu pariem un tad 0.1

    #172397
    usins
    Participant

    Sapratu, ka routeris nepieder tev, bet gan provaiderim, viņam arī prasi, lai slēdz vaļā portus.

    A ja vel vajag tev aktivizēt protokola šifrēšanu uz forsed un b;us labi. lieto 80 portu, var līdzēt.. 🙂

    #172398
    imants
    Participant

    ruters ir mans tikai konfigurejs un uzstadija ka tu saki – provaiders, es tad nebiju klat un te nedziivoju vispar:) tiesham vai tad nav kada universala zalite ka tik tai ruteri ieksha?

    #172399
    drunk_lizard
    Participant

    paarluukaa ierakstam 10.32.0.1

    jaaparaadaas lodzinjam ar login un pass

    peec ruutera modelja brauzeejam ieksj googles defaulto loginu un pass

    ja tie nav afekta staavoklii nomainiiti, tad voila un esam ruuterii ieksjaa

    taalaak ejam uz sadalju portforwarding vai virtual server un forvwardeejam 80 purtu uz 10.32.0.42

    un kaada tur veel kripteesjana?!

    atspiedusjies, vai?

    #172400
    Foxsk8
    Participant

    Tātad, ja tev neder defoltā parole, tad paņem restartē to roteri, vārdu sakot ar restarta palīdzību tev būs sākotnējie rotera setingi. Man vismaz tā ir.

    #172401
    Tvinky
    Participant

    Torrent klientam uzliec ssh portu (kaut vai, vai citu) uzliec kriptēšanu un nevajadzēs pielāgoties pie torent portiem. (vienīgais var gadīties, ka kāds torrent serveris neatbalsta 21 portu, jeb kādu citu, par to vajadzētu palamāties pašam klientam jau.

    Jeb zvani provaideram un ja esi tik pārliecināts, ka viņi bloķē to konkrēto portu, prasi lai ver vaļā 🙂

    #172402
    sm00x
    Participant

    Bullshits tas viss.

    Teu ir jaaiekjeksee Windows firewallii UPnP framework pie exceptions un routerii jaaiekjeksee UPnP. Viss.

    Un nevajag lietot Bitkomeetus un citu huinju, lieto mikru – http://www.utorrent.com

    #172403
    grisha
    Participant

    imants wrote:

    jo pec butibas ruterim adree jabut diviem 3 ciparu pariem un tad 0.1


    Kaa juus, tauta, shito peerli palaidaat garaam?

    Autor, tev neko nevajag forvardeet. Man ir torrentu klients aiz diviem ugunsmuuriem, taapat viss “kachaajas” un uploaadojas.

    Tavs provaiders, lai kursh tas nebuutu, ir noblokjeejis p2p tiiklus, bet par to tev jaarunaa ar provaideri.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā