Sapisu savu interneta atrumu

Sākumlapa Forumi Software Windows Sapisu savu interneta atrumu

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145570
    sapinatajs
    Participant

    es neatceros nosaukumu !! nju karo4e kautkaads SPEED UP INTERNET 😀 ininsteleeju tad restarteeju un kad dators bija iesledzies taads aatrums man tagad !! man runescape.com draugoiem.lv gign.lv ver valaa loti aatri bet google.lv un daudzas citas vispeer never !! ;(

    Ko lai es daru

    Bija 1.9 megabaiti down virzienaa un 456Kb up virzienaa

    man tagad interneta aatrums ir down virzienaa ir 300KB un up virzienaa 200

    Kads var palidzet

    #164891
    deivs001
    Participant

    pirmais ko izdari noòem no add/remow to progu

    #164894
    Foxsk8
    Participant

    sapinatajs wrote:

    es neatceros nosaukumu !! nju karo4e kautkaads SPEED UP INTERNET 😀 ininsteleeju tad restarteeju un kad dators bija iesledzies taads aatrums man tagad !! man runescape.com draugoiem.lv gign.lv ver valaa loti aatri bet google.lv un daudzas citas vispeer never !! ;(

    Ko lai es daru

    Bija 1.9 megabaiti down virzienaa un 456Kb up virzienaa

    man tagad interneta aatrums ir down virzienaa ir 300KB un up virzienaa 200

    Kads var palidzet

    Hmzz down îstenîbâ bija 1.9 MB/s jâdala uz 8 dabosi savu reâlo download âtrumu. Jo kâ tad tev varçtu bût 1.9 X 8 sanâktu aptuveni 16 MB/s 😀

    Vienâ ziòa piekrîtu Deivam. Noòem to programmu nost, izslçdz modçmu. Vajadzçtu bût kâ agrâk.

    P.S

    Cik jums var stâstît, ka neta âtrumu nav iespçjams palielinât. Domâjiet kâ provaideri galîgi nejçgas ir? Tâ taèu ir naudas lieta. Ja gribi âtrâku netu, maksâ arî vairâk.

    #164896
    samurajs
    Participant

    Ta iespçjams ka tâ proga darbojas lîdzîgi FF ekstensijai FasterFox (tâ izveido 8 kanâlu pipelinig un tâ ievçrojami palielina lapas ielâdes âtrumu. Bet up/down interneta âtrumu tîri fiziski nevar palielinât, tas ar softa palîdzîbu tiek “apcirpts” uz provaidera servera.

    #164898
    usins
    Participant

    Nav jeegas nemaz instaleet taadus paliigsoftus- samierinies ar to kas ira- piekrîtu pârçjiem!

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā