Savienojuma izveidošana

Sākumlapa Forumi Datorspēles Online spēles Savienojuma izveidošana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150056
    RockstaR
    Participant

    Tātad man radās tāda ideja.. būtu vairāki cilvēki kas arī vēlētos to zimantot un domāju ar laiku daudzi.. bet tuvāk pie tēmas.. tātad man ir parasta Singleplayer spēle tiešāk – 18 Wheels Of Steel Pedal To The Metal.. vienkārši ar smago jāvadā krava.. bet es tā domāju.. kā varētu izveidot lai vismaz LANā varētu takā saslēgt datorus.. pēctam ar hamachi programmu ar kuru caur internetu var savienoties LANā varētu spēlē braukt kopā vienkārši takā vairāki datori saslēgti kopā.. Nevarēju izdomāt kā izveidot to savienošanos.. varbūt kādas spēles kā piemēram GTA SA atsevišķo multiplayeri pārŠ—taisīt lai viņš der priekš PTTM, bet tas man liekas nereāli.. Varbūt kādas idejas, varianti?

    Paldies jau iepriekš! :lala:

    #218950
    Andress
    Participant

    zu zari ziveidot tzikais vin”sam zakatapultu kasā zimet tavuz kompiz pa logzzzu tuvzaakot 🙂

    #218951
    RicoPico
    Participant

    :>

    #218952
    ob1
    Participant

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas vitae enim tellus, sit amet rhoncus est. Integer magna libero, vestibulum quis suscipit sit amet, posuere non mauris. Phasellus fermentum imperdiet iaculis. Mauris ut nunc non enim semper eleifend congue sed nibh. Nulla viverra ipsum velit. Donec imperdiet vulputate vulputate. Duis enim velit, vestibulum ac feugiat ut, eleifend sed augue. Curabitur magna massa, blandit sit amet tristique vel, sagittis sodales lorem. Proin viverra, lacus in vulputate mollis, lacus dui consectetur justo, et semper est libero non nunc. Vivamus a lacus neque. Donec posuere sapien ut mi dignissim dictum. Fusce a lacus ac purus dignissim cursus. Aliquam vitae mauris sem, sed tempus dolor. Aenean malesuada dapibus lacus sed vulputate. Donec pellentesque, magna ac aliquam hendrerit, odio ligula mattis dui, quis porttitor enim ligula id diam. Aenean mattis tortor at turpis iaculis ut ullamcorper orci suscipit.

    #218953
    RockstaR
    Participant

    psc.. normāli pajautaa nevar atbildeet.. ja nezini tad neraksti vispaar..

    #218954
    _Mo3_
    Participant

    njā, pareizrakstība līmenī 😀

    #218955
    ob1
    Participant

    Klaviere gļuko?

    #218956
    Andress
    Participant

    At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.

    Mēs izturamies pret tevi ar tādu pašu cieņu kā tu pret mums. šis vairs nav typo bet gan pilnigs pohujisms 🙂 So ja tev ir pohuj, kapec gan mums nevar but?

    #218957
    drunk_lizard
    Participant

    kaapeec man atkal ir nepaarvarama veeleesjanaas uzstaadiit topic autoram diagnozi?

    #218958
    RockstaR
    Participant

    atvainojos.. tiešām nepamanīju.. vnk ātrumā rakstot man tā gadās.. tagad izlaboju..

    #218959
    WerNeo
    Participant

    😀 Sanāk, ka es tikko to izlaboto variantu lasīju?

    #218960
    RicoPico
    Participant

    WerNeo wrote:

    😀 Sanāk, ka es tikko to izlaboto variantu lasīju?


    Jā. Iepriekšējais izskatījās apmēram šādi:

    据报道,劫持事件发生地距离菲律宾首都马尼拉930公里,属菲律宾南部马京达瑙省下辖的布栾镇。当日上午9时,该镇镇长易卜拉辛·曼古达达图委派自己的妻子埃斯梅尔,率领家人、助手和支持者,以及当地新闻记者,浩浩荡荡前往当地一处选举办公室,报名参选2010年省长选举。就在一帮人尚未抵达选举办公室时,突然一伙荷枪实弹的武装分子围住三辆车,拦住了他们的去路,不容分说将人质带到附近的山村。

    #218961
    RockstaR
    Participant

    nē nu kas jūs pa cilvēkiem.. vaitad viss jāraksta kā skolā? 😀

    #218962
    ob1
    Participant

    Labi jau labi. Atbilde – aizmirsti par to. Ja spēle neatbalsta tīklu (kā noprotu pēc tava apraksta), tad pats nepieliksi.

    🙂

    #218963
    RicoPico
    Participant

    RockstaR wrote:

    vaitad viss jāraksta kā skolā? 😀

    Citāts no Notepad.lv foruma lietošanas noteikumiem

    Quote:

    4.2 Forumā rakstām tikai Latvijas Republikas valsts valodā.

    Nepieciešamības gadījumos atļauts lietot citātus arī svešvalodās. Katra lietotāja pienākums ir rūpēties, lai viņa rakstītais atbilstu latviešu valodas pareizrakstības normām, lai paustā doma būtu izteikta sakarīgā un visiem saprotamā formā. Ja nav iespējams rakstīt ar garumzīmēm (piemēram, no vecāka modeļa telefona) – izņēmuma gadījumā atļauts lietot pareizu translitu.

    #218964
    aoma
    Participant

    RockstaR wrote:

    nē nu kas jūs pa cilvēkiem.. vaitad viss jāraksta kā skolā?

    zinot šodienas skolas, tad sākuma teksts vēl bija tīri salasāms 😀

    #218965
    RockstaR
    Participant

    mjā. .skatos ka te visi krāj postus galīgi nepatēmu.. bīda k-kādu offtopiku ķipa ka neprotot izlasīt..

    ob1 – kautkāds variants jau ir.. kā tad gta sa multiplayeri uzblieza un arī Mafia sāka taisīt.. sākumā k-kāds LAN video bija.. k-kā jau var..

    #218966
    Snorx
    Participant

    Pirmkārt, atrodi kādu šīs spēles fanātu, kam ir zināšanas programmēšanā, turklāt viņš pārzin šīs spēles uzbūvi. Otrkārt, piedzirdi viņu līdz bezsamaņai un palūdz parakstīt līgumu, ka viņš ir gatavs tavu infantīlo ideju vārdā bezmaksas strādāt. Treškārt- gaidi tiesu. Atver acis- par to cilvēki pelna savu dienišķo maizi, bet tu vēlies ienākt forumā un dabūt gatavu risinājumu, turklāt vēl pa brīvu+ vēl visam tam, spēlei, kura jau sen vairs nav aktuāla…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā