Sirsniņu medības

Sākumlapa Forumi Dāmu paradīze Dāmu paradīze Sirsniņu medības

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146960
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080524220238176.gif[/imgl]Š oreiz apspriešanai tēma: kā vislabāk iepazīties ar pretējā dzimuma pārstāvi? Izsakās, protams, abu dzimumu pārstāvji! Tēmā iederas:

    1. Kur, Tavuprāt, vislabāk iepazīties? Klubā, draugu tusiņā, kāzās? Varbūt internetā?

    2. Kur Tev nebūtu pieņemami iepazīties? Kapos vai trijos naktī uz ielas?

    3. Kādas pirmās iepazīšanās metodes Tev būtu vispieņemamākās? Puķes pasniegšana, uzlūgšana uz deju, dzēriena uzsaukšana klubā/kafejnīcā?

    4. Kādā gadījumā noteikti atraidītu? Ja būtu piedzēries/usies, gvelztu divdomības?

    Vēl šeit noteikti varam padalīties savos vai savu draugu piedzīvojumos, kur kuriozos apstākļos tika atrasta otrā pusīte 😀

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080524221958803.gif[/img]

    #179941
    Ira Elter
    Participant

    Iepazisanas ir patikams pasakums ta ir informacijas un energijas apmaina. No katras jaunas iepazisanas var izveidoties aizraujoss celojums jauna nezinama pasaule. Man praktiski ir absoluti vienalga, kur iepazities. Svarigi, lai tas notiktu poztivi.

    Lidz sim labakas pazisanas ir veidojusas draugu loka. No viena drauga esmu paplasinajusi savu draugu loku uz vairakiem citiem, kurus uzskatu par saviem draugiem.

    Loti slikta pieredze ir no iepazisanas caur avizes sludinajumu.Protams talakas attiecibas bija atkarigas no manam spejam tas meneget. Ari nejausas gadijuma attiecibas nav neko labu atklajusas. Pec neilga laika ir nacies tas partraukt, jo tas neatbilda manam interesem!

    Mans ieteikums ir- meklejiet draugus starp draugiem. Tur biezi vien jau ir kopejas intereses un kopeji draugi, kas padara saites vel ciesakas!

    #179942
    samurajs
    Participant

    Te jau laikam būs tā – ka nekad nezini, kad un kādos apstākļos ķieģelis uz galvas uzkritīs 😀 Avīzes sludinājumos, ko Ira noliedz, Latvijā meklējas pamatā zeki un pensionāri, tas atkrīt.

    Internetā esmu atradis dažus ļoti labus draugus un draudzenes (nejaukt ar gultas draudzenēm!) 😀 Tā kā teorētiski atrast tur var arī tādas… tikai jābūt gatavam uz visādiem pārsteigumiem! :duno: :wtf:

    #179943
    Foxsk8
    Participant

    Visas savas meičas, kas man jebkad ir bijušas – esmu atradis tikai draugu lokā.

    Sākumā mēs bijām divi čaļi. Es un mans klasesbiedrs. Tieši tā pat kā Ira, uzskatu, ka viņa draugi, ar ko kopā tusējām ar laiku ir arī manējie, pēc tam mani draugi ir viņu draugi, utt…, veidojās kopējs rajona bars: gan čaļi, gan meičas.

    Tātad mans bijušais klasesbiedrs ir baigais “babņiks”, meičas maina ik pa mēnesi, ja ne pat biežāk. Bet, tā kā mēnesis ir diezgan ilgs laiks, tad jau tā meiča tiek ieskaitīta uzticības un draugu lokā. Tātad, ja nav variantu, tad atliek vien pašam pa savu draugu loku pameklēties (kas nemaz nav tik maziņš, kopā ap kādiem 50 – 70 cilvēkiem), nu kaut kas līdzīgs kā iekš oranžā portāla, “tavi draugu draugi” :D. Un tur vienmēr var ko atrast.

    Tātad pirmo meiču piespēlēja klasesbiedrs, ar to kopā biju ap gadu. Laiki mainījās un paliku viens, tad nāca visādas “nedēļbrūtes” 😀 līdz beigās atradu savu īsto, un arī tas bija no draugu loka.

    Sanāks diezgan liels murgs, lai to visu izstāstītu, bet nu beigās sanāca, ka vienkārši pusbrāļa draudzenei paprasīju viņas draudzeņu numurus, tīri tāpat, lai kopā atbrauc patusēt, utt…. Tā arī viss aizgāja, un tūlīt pēc pāris dienām mums paliks 2 gadi. Mums sakrīt ļoti daudzas intereses + vienā skolā studējam, utt… Katram jau savs stāsts ir unikāls, dažreiz vispār tik smieklīgs, ka neticami, kā tas vispār varēja notikt.

    Parasti neiesaku iepazīties caur internetu, jo meiča jau var būt smuka, utt.. Bet būs pagrūtāk viņu iepazīt, jo viss viņai liksies svešs un nepierasts. To es tagad redzu, kā pusbrālis mocījās ar savu meiteni, jo mēs pārējie sākumā pret viņu ļoti noslēgti izturējāmies, ar distanci, bet nu beigās jau viss bija OK, kad iepazinām šo cilvēku patiesībā…

    #179944
    susurins
    Participant

    mm nju ja manuprat viss vieglak ir iepazities draugu loka…

    ja runjam par klubiem tad varu teikt ka tas ir vienam vakaram,vnk paplapt..jo cik zinu ka meitenem nepatik iepazites ar dzekiem kas ir reibuma stavokli..nju tad parasti vinji ir patizli…ta pat bika man ar savejo ieraudziju,bija pamatiga dzeruma stavokli…uzreiz sapratu ka ne..pretigi..bet velak kad satiku pec kada laika sapratu ka viss ok:)

    tapec laak klubos neiepazities ja velas ko nopietnu:D

    noteikti vasara var iepazities jurmala…:)vai ari vnk uz ielas…

    par chatiem nez.kaut ka liekas ka tur parasti visi melo..un tu tikai vari zaudet laiku un naudu:Dviss labak ja tas ir nejaushi …romantiski:)tas meitenes atkause:D

    #179945
    Kachmoderators
    Participant

    Vislabāk iepazīties caur draugu draugu draugiem! Kad laiks skolas maiņai (jaunas, neredzētas sejas), ciemospie omas aizbraukt, tad kaimiņu Saša būs izaudzis par izskatīgu džeku. ;.

    Uz klubu var aiziet jaunie “draugi” kopā, pasēdēt iedzert intimākā vietiņā, lai nebūtu klususma brīži, apmulsums – cilvēki jau visapkārt, dejas utt.

    Runājot par dāvanām, neko “gigantisku”, kāda puķīte un mīlš kompliments.

    Ja mani uzlūgtukāda kluba padejot, neatteiktu, tākā vēl viena iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem.

    No interneta iepazīšanās esmu jau izaugusi un izbaudījusi visus plusus un mīnusus…tā kā veiksmi citiem šajā sfērā. 🙂

    #179946
    memorex
    Participant

    draugu pulkā vieglak iepazīties (mazāka izvēle), bet uzskatu ka nav viena recepte pēc kuras visi varēs iepazīties, viens varbūt iepazīsies autostāvvietā, otrs klubā u.c.

    #179947
    zhagis
    Participant

    Paziņa iepazinās samērā extrēmi.

    Lauku balītē iekrāva vienai beibei pa ausīm.

    Nu jau gadus 20desmit abi laimīgi dzīvo kopā:)

    Pats ar savu draiskuli iepazinos bēru mielasta laikā.

    Nesūdzos.

    #179948
    shady
    Participant

    foxsk8 wrote:


    Parasti neiesaku iepazīties caur internetu, jo meiča jau var būt smuka, utt.. Bet būs pagrūtāk viņu iepazīt, jo viss viņai liksies svešs un nepierasts.


    Es ar savējo iepazinos internetā, tagad auklēju mazo:D

    #179949
    WerNeo
    Participant

    shady. Tā gan ir reta parādība! Nav ko piebilst, sveicu!

    #179950
    shady
    Participant

    WerNeo: paldies:) A kāpēc reta parādība? Man vairāki cilvēki pazīstami, kuri ir iepazinušies internetā un tagad ir ģimene utt….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā