Skype ķēdes vēstule

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Skype ķēdes vēstule

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152969
    Nelabojams
    Participant

    Pirms kādas stundas saņēmu šitādu sviestu

    Quote:

    Skype Admin: Hello dear lietotājiem Skype, ņemot vērā ārkārtīgi lielo abonentu skaitu Skype, kas tagad numerācijas 800 miljonu mūsu serverī ir nopietnas grūtības. Tagad sāka kampaņu, lai noņemtu neizmantotās kontu Skype. Nosūtīt šo ziņojumu vismaz 15 no abonentiem, kas ir uz līnijas, lai parādītu mums, ka jūs esat Avid lietotājam Skype. Ja jūs to 2 dienu laikā Jums tiks piešķirts neaktīvs lietotājiem “Skype” un jūsu konts tiks iesaldēts uz nenoteiktu laiku.


    Š itāds gājiens var izraisīt sistēmas crashu pārslodzes dēļ dažu stundu laikā. Jau septītajā pakāpē šāda ķēde aptvers 171 milj. lietotāju. Pat ja ņem vērā, ka puse neuzķeras uz šādu sviestu, sekas var būt graujošas. Tas liek domāt, ka varētu būt noticis organizēts uzbrukums skaipam… kam tas ir izdevīgi? Tb., kas ienīst skaipu? Pareizi, tie, kuri vairs nevar slaukt piķi no tiem, kas sazinās caur skaipu 😀

    #256636
    _Mo3_
    Participant

    kā jau esmu teicis, cilvēki ir lohi, ka tic visam!

    #256637
    Evers
    Participant

    Jau vakar viens atsūtīja tādu, nesaprotu, kā var uzķerties uz šādām blēņām.

    #256638
    Aldis
    Participant

    Visstulbākais ka tas ir tulkots (Izskatās pēc tieša Google Translate)… Kad šo ķēdes vēstuli, kura pienāca arī man caur PM vakar lasīju, pārlasīju kādas 2-3 reizes, jo neiebraucu tik nesakarīgu murgojumu. 😀 Un jau gribēju vainot karstvīnu pie manas nesakarīgās lasītprasmes. 😀 😀 Nu protams, sapratu jau uzreiz, ka tā IR ķēdes vēstule! 🙂

    #256639
    daGrevis
    Participant

    Patiešām nesaprotu. Stulbums!

    Skype ir P2P programma. Kāda pārslodze?

    #256640
    Kon
    Participant

    tēgā/avvemdē

    Priecīgus svētkus!

    #256641
    nevertell
    Participant

    ‘Grevi, bet jebkurā p2p vajag vienu “serveri”, ja vien nav pīršērings vai ja vien nav tikai 2 klienti.

    #256642
    daGrevis
    Participant

    Varbūt. Bet jebkurā gadījumā noslodze nav TIK liela. Un nekāda gadījumā viens spams nenograus serveri. 😛

    #256643
    Aldis
    Participant

    Kā agrāk smējāmies par DC++, ja visi lietotāji būs passive mode, tad DC++ vnk. nomirs, jo nevarēs viens no otra nekā novilkt. Un ja tā būtu, tad vajadzētu active mode donorus ar jaudīgu netu. Un par tādu varbūtību šaubījāmies, ka tā vsp. var notikt, bet skype pierādīja pretējo, ka izrādās server/client side programma var saslēgties tīri tikai pasīvajos klientos. 😀 (Lai arī cik gudri tur tas skaipa protokols ir sakodēts, bet redz….)

    Man baigā aizdoma, ka 5 skype versijā šitais nebij ņemts vērā, tāpēc bij daudz client, un nebij server! 😀 😀 Aizgāja tas domino efekts, ka nobruka pilnība viss! 😀 Jo kaut kā, tiem kam bij vecās 4.2 versijas – gan viņi bij online, gan es pats, tiem kam 5 versija, tiem pirmajiem sākās problēmas. Protams, viss aizgāja arī tālāk, ka vienu momentu viss tas sastājās ne pa jokam. Ka nācās šiem pašiem veikt servera (donora) funkciju, lai to visu būdiņu iekustinātu pa jaunu.

    #256644
    aoma
    Participant

    Paldies dievam, šitas murgs uz datora tiks uzinstalēts tikai pēc manas fiziskās nāves…

    #256645
    grisha
    Participant

    Lietoju Skype lai sazinaatos ar aarvalstiim. Taa man daudz leetaak.

    Kur probleema ielkj kjeksi, lai sanjemtu zinjas tikai no kontaktiem?

    Un taa kaa zinjas neiet caur serveri, bet gan citiem lietotaajiem, tad nekas tur nevar nobrukt.

    Nobruka tak datubaaze, kur glabaajas lietotaju dati, ne jau pats Skype tiikls.

    #256646
    Aldis
    Participant

    mjaaaaa,,,,,,,,,, ziniet, peeec sjaadiem nootikumiem vajag mainiiit savus cjatosjanas paradojumus

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā