skype tārps/vīruss

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149275
    ssyss
    Participant

    Gan jau kāds pdējās dienās ir saskāries ar spamu no saviem kontaktiem ar aptuveni šādu tekstu.:

    [2:30:31] xxx says: Cau!!!

    [2:30:31] xxx says: Velies tadus smaidinus kaa (drunk) (rock) (finger) (mooning)(bug)(poolparty) un citus!? Tad ieej saja adrese un ielade tos!!!

    [2:30:31] xxx says: https://xxx.xxx/2009/08/03/nolade-skype-smaidinus/

    [2:30:31] xxx says: <c> cherry

    😛

    Kāds zin ka ar to tikt galā? a to man jau puse kontaktu sūta tādus tekstus 🙂

    #206850
    Genādijs
    Participant

    izdzēs skype

    #206851
    Foxsk8
    Participant

    Tas tak vecais VB 🙂

    #206852
    ssyss
    Participant

    un ka to veco VB dabūt laukā? 😉

    #206853
    Stat1CX
    Participant

    Jau tika dota atbilde – izdzēst skype un visus tā failus un settingus, lai no skype ne smakas nepaliek un pēc tam instalē pa jaunu. Nesaprotu kā uz tāda vispār var uzrauties, tas taču uzreiz saprotams ka tur ir kāds vīruss, šaubos vai kādam draugs ko tādu sūtītu un tas ”cherry” paraksts jau nu nemaz nešķiet aizdomīgs.

    #206854
    ssyss
    Participant

    tas ne man , man vienkāŠ—si jau puse kontaktu sūta tādus sviestu 😀 gribu visiem atbildes arakstīt, lai nespamo man

    #206855
    richX
    Participant

    heh… mn jau tādas ziņas 3 lietotāji atsūtīja, viens latv valodā, viens rus, un vēl viens dabūjis angļu valodā… 😀

    tikko ar šo failiņu uz virtuālā kompīša spēlējos, vilšanās, ka tas kkas tik nekaitīgs… bet reizēm varētu arī šad tad noderēt :p

    Un ja, vieglākās zāles – tīrs Skype re-install…

    #206856
    ssyss
    Participant

    heh, nu paldies par atbildēm 😉

    #206857
    doroteja
    Participant

    Vai tad reinstalējot un tad lejuplādējot no jauna, saglabāsies kontakti? Man te kaimiņienes bērni uz to uzrāvās un māte nu nezina ko darīt. 🙁

    #206858
    Genādijs
    Participant

    cik man ir sajēga tad kontakti glabājas uz kautkāda servera nevis tavā pc. tātad pārinstalējot visiem kontaktiem būtu jābūt.

    #206859
    doroteja
    Participant

    Tātad viņai tikai jāievada tas pats lietotājvārds un parole,ja?

    #206860
    Genādijs
    Participant

    aha

    #206861
    ob1
    Participant

    jā. patiesībā tie dati tiek glabāti nevis uz servera, bet šifrētā veidā pie daudziem skype lietotājiem.

    #206862
    Genādijs
    Participant

    enivej, neesmu iedziļinājies 🙂 zinu tikai ka kontaktus uz konkrētā pc neglabā 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā