smēķēšanas atmešana

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic smēķēšanas atmešana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161818
    albertino
    Participant

    Nuu ta es parekinaju, ka menesi nopipeju 96eiro, turpat sotaks ibo. Malboro pacina diena 3,20eur.

    3,20 30 dienas jau ir 96eiro. gadaaa sanak tur pat 1200eiro normals pikjis…

    Tad kaa atmest to smekesanu un ietaupit naudu?

    Manupraat, pietiekosi liela probleema, lai tai vareetu veltiit veselu topicu.

    Dodied, atsauksmes no tiem, kuri reaali ir atmetusi un nav atsaakusi. Tas variants, ka nepiipee un peec tam atkal atsaak, nav neko veerts. Idejas/padomi?

    #323537
    Afrohead
    Participant

    Man reāli aiziet mēnesī aptuveni 20 jevriki. Kā? Tinamā tabaka – paciņa maksā aptuveni 4.50, varu tīt ar rociņām nedēļu, ar visādām smaržām, garšām un vēl nezko.

    Kā atmest? Mēģini elektronisko cigareti, vēl man citi saka, ka atmetuši izlasot Alena Karra grāmatu “Kā atmest smēķēšanu”.

    #323538
    Gustins
    Participant

    +1 visam..

    Gadus 5 tinu tabaku – nenormālā ekonomija salīdzinot ar cigaretēm.

    Grāmata arī tika lasīta, bet tiku tikai līdz pusei, ja būtu izlasījis līdz galam – domāju, ka būtu arī veiksmīgi nometis..

    Š obrīd lietoju elektrisko – neviena cigarete nav nopīpēta kopš pagājušās 5dienas 😉 Nikotīns gan paliek, bet vismaz plaušas atbrīvojas no darvas sū****.

    #323539
    Stormbird
    Participant

    Neviens tavā vietā smēķēšanu neatmetīs, pašam vien jāatmet. Kādu palīdzību tu sagaidi? Ka tev skāvēs klāt un šaus pa muti katru reizi kad paņem cigareti rokās? Vienkārši beidz pīpēt, izmet to ko esi nopircis, vairs nepērc un nevienm neprasi.

    #323540
    LooNeY
    Participant

    Priecājies, ka dzīvo šajā banānu republikā un maksā par paciņu 3.20eur! Vairākums ES valstīs SEN jau šai pretīgajai zicelēšanai ir aplikti mahten nodokļi un tur lētākā paciņa maksā 2x un pat 3x dārgāk!

    [img]https://notepad.lv/userpix/2834_ssss_1.jpg[/img]

    https://www.the-tma.org.uk/wp-content/uploads/2015/05/AIT_EU_MAP_PREMIUM_CIGARETTES_MARCH_2015_b.jpg

    Visa pamatā ir GRIBĒŠ ANA! Tiešām gribi nepīpēt, nepīpēsi! Gribi nepīpēt jo maks nepavelk? Vai izlasot gramatu domā ka vairs maģiski nepīpēsi?.. šādi iegansti ir par maz!

    Kādu labu laiciņu atpakaļ, draugam apnika, ka viņa tēvs pīpē un smird, kā arī bija raizes par veselību. Vienu vakaru abi kopa parunāja, kopīgi izmeta paciņu kurā bija cigaretes un kopš tā vakara drauga tēvs kurš pīpēja 20+ gadus, vairs nesmēķē! Un visa 100% atmešana uz tīru gribas spēku! Nevis pargāja uz ”vieglākām” vai ”mazāk” cigaretēm, bet uzreiz atmeta i vsjo!

    Svars ar nav pieaudzis un salīdzinot, veselība uzlabojusies par 180°!

    Ecig ir bull… Tabakas magnātu izdomājums ”veselīgai” smēķēšanai, gluži, kā 90tajos, ka draudzīgi ieviesa ‘vieglās’ cigaretes, un 2000šajos, ka bruka virsū instances tad tabakas magnāti izdomāja slimus….Kopumā tas viss vienā vārdā saucās mārketings!

    Ecig ”dabīgu” nikotīnu vietā tu rauj plaušās sintētiski labratorijā izveidotu it kā koncentrētu šķirdumu, turklāt ja nemāki dozēt un sevi limitēt(jo nav fizisku cigarešu limitu) var iebraukt lielākās auzās gan veselības gan finanšu ziņā!

    #323541
    HIGH-Zen
    Participant

    Lai salīdzinājums būtu izdevies, ir jāpiemin, ka vairākumā ES valstu alga ir 3-4x lielāka.

    #323542
    Participant

    Š o netikumu pirms daudziem gadiem atmetu. Kā? No rīta sev pateicu – viss! Elementāri. Svars gan pieauga, pie tam straujos tempos, tāpēc izdomāju sportot, kas vēl vairāk vēlmi smēķēt/dzert alu atgaiņā.

    Kad tu met nost, izvairies no uzturēšanās starp cilvēkiem, kuri tajā mirklī pīpē. Nodarbini sevi. Un vēl – kad vēl pīpēju, man personīgi riebās arī tā netīrīguma sajūta pēc smēķēšanas. Kad atmetu, bieži ēdu košļenes, jo svaigu elpu bija pretīgi izbojāt ar cigarešu dūmiem.

    Visur apkārt skatos, kā cilvēki mokās ar smēķēšanas atmešanu. Es nesaprotu, kas tur grūts. :>

    #323543
    dolārzīme
    Participant

    😉 attiecīgi arī preces un pakalpojumi maksā 3-4x vairāk…

    Sencis Īrijā pelna 650eur/ned jebšu 2600eur mēnesī kas ir gandrīz 2x vairak nekā minemālais atalgojums tur!

    Samaksā par mājas lietām(elektrība, gāze, internets…)

    Ledusskapju pildīšana jebšu ēdiens mēnesim

    Cīgas….

    Piepilda bāku masīnai – dīzeli patlaban viņš lej pa 1.05eur/l kamēr mēs 0.89e/l (kad mums bij virs eur, viņam vispār bij gandrīz pusotrs eiro DĪZELIS!)

    kaut ko piečinī autiņam….

    Paliek labi ja daži simti mēnesī, uz LV atsūta kaut ko, pašam makā brīvā nauda paliek kāds sotaks, moš divi mēnesī un strādā tālāk līdz nākamajai algai!… Darbs kokapstrādē no 08.00 līdz 18.00 vai daudzas reizes jāpaliek līdz 20.00 lai paspētu izpildīt pasūtījumus….

    Tā kā nevajag ar šito 3-4x lielāks atalgojums mītu! 😉

    #323544
    m_janis
    Participant

    Nevajag taisīt problēmas tur, kur viņu nav. Viss ir vienkārši – vai nu tev ir raksturs un gribasspēks, vai esi lupata. Viss. Vienkārši pasaki sev – tā bija pēdējā cigarete manā dzīvē un punkts.

    Pats gan vidusskolā, gan studiju laikā kūpēju ne pa jokam. Sākās kalnu vilinājums (alpīnisms) un kad kārtējā kāpienā jutu, ka motors ārdās kā traks un elpa sāk trūkt – izmetu iesākto paciņu un kopš tā laika (tas bija vēl pēdējos padomju gados) ne reizi neesmu pīpējis. Visi tiek, kas saka, ka n reizes mēģinājuši un nesanāk – nu sorry, veči, ja nav rakstura, tad nekad neko nesasniegsiet.

    #323545
    RicoPico
    Participant

    Piedzima meita. 10 mēnešus jau nesmēķēju, jo nešķiet savienojama smirdoņa no mutes un meitas turēšana rokās. Kāda velna pēc viņai jāosta tā nenormālā smaka, no kuras pašam tagad rauj uz augšu, ja kāds nupat nopīpējies uzelpo virsū?

    PS: Mans stāžs ar cigareti zobos bija kādi 17 gadi. Jā, sāku smēkēt, kad man bija 13 vai 14 gadi. Atmetu vienā dienā – kā ar katanu nocirtu.

    #323546
    albertino
    Participant

    bet shitajaa darbaa, kur tagad stradaju… ir ljoti gruuti atmest te visi piipee…un uzreiz partraukumam ir lielaaka noziime 🙂

    #323547
    HIGH-Zen
    Participant

    😉 attiecīgi arī preces un pakalpojumi maksā 3-4x vairāk…

    Cik labi, ka arī tev beidzot pieleca, kāpēc cigaretes tur ir dārgākas.

    #323548
    uldics
    Participant

    Tad jāmeklē darbabiedri, kas nepīpē. Kā vēsta sena gudrība, ja alkohols traucē darbam, tad vienu no tiem ir jāatmet.

    #323549
    dolārzīme
    Participant

    kurā darbā tā nav? VISUR kur strādā vismaz 80% cilvēku smēķē un tie kuri nesmēķēja tieši darba vietās arī sāk zicelēt jo labs iegansts katru pus stundu/stundu iet ‘ārā uzpīpēt’

    Skolas laikā pameiģināju un nesapratu kur fiška… Pats nu jau būdams vīrietis un tēvs, nesmēķēju. Tā pretīgā smaka vienkārši velk uz augšu!

    Vienā darba vietā labi salecos ar šefiem tieši ziceletāju dēļ – viņš un visi citi car skraidīt 10x dienā uz 5min pīpēt, bet es nevaru pat pusdienās sev pieplusot to viņu nopīpēto dienas laiku klāt.

    Nu tad es ar sāku teikt ‘es eju 5min svaigu gaisu elpot’ pēc dažām reizēm iznāca visa vadība un mani kā tādā tiesas zālē nosodīja par šadu ‘patvaļīgu rīcību.’ aha pīpmaņi var zicelēt savus sūdus un ‘atpūsties’ 10x dienā, kamēr man jāstrādā bet es nevaru iziet 10x dienā ārā atpūsties, paelpot svaigu gaisu? VIENLĪDZĪBA!!!!!!

    Vopš aizgāju no tiem aprobežotajiem prātiņiem jo nebij jēga tādā ‘SIA’ palikt. 😀

    #323550
    iKey
    Participant

    Tur ir vajadzīgs gribasspēks, nevis e-smēķi (tas ir pats, kas drāzt gumijas sievieti), vai devas samazināšana. tas nelīdzēs. Vienkārši apsēdies pie galda, noliec to iesākto paciņu uz tās, un skaties… Uzkliedz: “Sūds” un izlidini to ar visām šķiltavām pa logu. Tur nepalīdzēs nekādi no pirksta izzīsti guļamistabas emuāri un tamlīdzīgs sviests. Tur palīdzēs tikai gribasspēks.

    #323551
    Evers
    Participant

    Neesmu nekad bijis smēķētājs, bet piekrītu, ka vajadzīga tikai gribēšana un raksturs, ja to nav, tad nekā, arī zinu piemērus, kad kaislīgi smēķētaji nogrieza smēķi kā ar nazi. Vispār uzskatu tabakas smēķētājus par nedaudz padumjākiem, tas niecīgais kaifs, mazais relax, ko viņi iegūst, nāk par sasodīti lielu cenu:

    1) Tavas drēbes smird

    2) Tava elpa pastāvīgi smird, un nekādas košļenes tur nevar palīdzēt, smirdoņa ir hroniska

    3) Sabojā veselību

    4) Samazina tavas fiziskās spējas

    5) Kaitē apkārtējiem

    6) Izšķiesta liela nauda

    7) Kaitē tavai seksuālajai dzīvei un iespējamajiem nākotnes pēcnācējiem.

    Vai tas smirdīgais luļķis, ir tā visa vērts? Turklāt kāds tur relax, no personīgajiem novērojumiem, smēķētaji ir daudz stresaināki cilvēki nekā nesmēķētaji, jo atkarība, nepacietība kad atkal varēs mutē iespraust to gruzdošo suņa sūdu, viņus padara stresainus.

    #323552
    rizhee
    Participant

    to šķidrumu sastāvā ir vielas no kā izgatavo antifrīzu. kolēģim šito pateicu, šis teica, ka garšo arī pēc antifrīza 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā