spēlē viens pret otru

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149490
    Gachu
    Participant

    Sveiki!!

    Es vēlējos zināt, kā realizē vienā interneta lapā, kur divi vai vairāki spēlē kautko viens pret otru. Ir kāda būtiska atšķirība programmēšanā vai vienkārši katram ir sava vērtība vai mainīgais!!

    Paldies!!

    #210675
    normis_161
    Participant

    Oij, tas ir tāds čakars. Es pats nesen to ar meklēju. Vienu variantu es šeit atradu:

    1. https://www.actionscript.org/resources/articles/871/1/Creating-multi-player-game—TicTacToe/Page1.html – parādīta multiplayer spēle;

    2. https://forum.gamantra.com/ – forums, kurā vajag reģistrēties, lai dabūtu trial serveri;

    3. https://www.gamantra.com/pulse/ Orģinālā mājas lapa

    Princips ir tāds, ka tu nokačā Pulse serveri. Tad uztaisi flash spēli un palaid uz to pulse serveri. Tas pulse serveris atbild, par to, lai varētu spēlēt vairāki cilvēki multiplayer. Vismaz es tā esmu sapratis. Pats nekur tālāk neesmu ticis, tāpēc es ar gaidīšu kaut kādus ieteikumus.

    Piezīme: Spēlei jābūt taisītā ActionScript programmēšanas valodā.

    p.s. Varbūt kāds var ieteikt citu variantu?

    #210676
    deivs001
    Participant

    Neesmu nekāds profesionālis, bet man nav skaidrs par kāda tipa spēlēm jūs runājat. Par, piemēram, akmens šķēres papīrīts vai kaut ko gudrāku?

    #210677
    Gachu
    Participant

    kaut tās pašas akmens šķēres papīrītis vai desas!!

    #210678
    normis_161
    Participant

    Es, piemēram, runāju par flash spēli. Piemēram, kā portālā draugiem.lv, kur var spēlēt gan zoli, gan pokeru online, kuras ir taisītas, ja nemaldos, izmantojot flash.

    #210679
    Evers
    Participant

    draugos tas viss ir balstīts uz Java nevis Flash 🙂

    #210680
    deivs001
    Participant

    Gachu, nezinu kā tas tiek realizēts dzīvē, bet man liekas, ka tiek ļauts kaut kādam dzineklim (php, java vai sazin kas vēl) izvēlēties 1 no trīs mainīgajiem un pēc tam attiecīgi salīdzināt ar to, kas randomā izkrities otram.

    #210681
    Mr.Death
    Participant

    Ja runa iet par flasju, tad noteikti nekaada arsjana nebuus bez attieciigi ar to sasaistiitu media serveri (bezmaksas ir pieejams red5, pa maksu – flash media server). pats savulaik ar red5 esmu eksperimenteejis un tiesjaam sjim darbam cepuri nost. es gan vairaak teemeeju uz video cjatiem un tml fignjaam.

    Ja tas viss ir tikai tic tac toe liimenii, un te neiet runa par 100tiem speeleetaaju tiessjaitee, tad var arii pakrist uz nerviem savam web hostinga provaiderim, un uzstuteet rijiigu php&sql <=> flash, vai php&sql <=> ajax/html (hosteetaaji drosji vien pakaarsies)

    reaalaak izsakoties mans murgojums ieprieksjeejaa rindkopaa teoreetiski un praktiski ir uztaisaams, bet nopietniem projektiem, es to kategoriski neiesaku realizeet. neesmu gan uz “Tu” ar java progr. valodu, bet domaaju, ka uz taas ko taadu taisiit buutu visveseliigaak, spriezjot, jau peec esosjajaam multiplayer speeleem netaa.

    #210682
    Wuu
    Participant

    Piemeram caur JSON nevar, Mr.Death vai tiesam visa ta ajax padarisana ir tik rijiga?

    #210683
    Mr.Death
    Participant

    pienjemot, ka ar ajax tiks suutiiti regulaarie pieprasiijumi ik sekundi, kas vispaar ir leenaaks variants nekaa caur flasju – ik sekundi datu pluusma buus ap 5-10kb. ko reizinot ar 60 lai ieguutu 1 minuuti, radiisies jau 600 kb vienam speeleetaajam minuutee. taatad 2 speeleetaajiem reaali tie buus 1200 kb minuutee, vai rupji reekjinot megabaits. stundaa tie ir 60 mb. ja speeli vienlaiciigi speelees 100 speeleetaaji, katrs videeji 1 stundu, tad aptuvenais trafiks stundaa vareetu buut pie 2-3 gb. cits sjaadu skaitli nedabuu pat meenesja laikaa, bet te jau ir tikai stunda. :> labi. sjis protams ir veseliigaaks variants, par jau ieprieksj dzirdeeto baranu veikumu, saistiibaa ar radio striimosjanu, laizjot datu pluusmu caur php, bet vienalga to nevar saukt par normaalu parastam web serverim.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā