Ubuntu noklusējuma e-pasta klients būs Thunderbird

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Īsziņas Ubuntu noklusējuma e-pasta klients būs Thunderbird

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154683
    samurajs
    Participant

    Pēc vairākiem testēšanas mēnešiem Thunderbird apstiprināts par noklusējuma e-pasta klientu Linux distributīva Ubuntu nākamajā laidienā 11.10. Tas nomainīs līdzšinējo Evolution. Protams, ka Evolution cienītāji tāpat kā līdz šim varēs izmantot savu pasta klientu, instalējot to caur Synaptic.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ubunthunder_1.png[/img]

    Avots

    #273973
    reGative
    Participant

    Interesanti, kad Debian atteiksies no defaultā Evolution?

    #273974
    darklight
    Participant

    Man vairāk interesē, kad Ubuntu atteiksies no nelietojamā Unity?

    #273975
    Evers
    Participant

    Hm, Evolution nav ne vainas.

    #273976
    bezolaam
    Participant

    forši, man tas evolušens kaut kā gļučīja.

    #273977
    m_janis
    Participant

    Mail klienti, kuriem nav iespējams uzlikt paroli ne tikai jauna pasta pārbaudei, bet vispār atvēršanai – nav uzskatāmi par lietojamiem. Lai cik skumji nebūtu – ir tikai divi softi, vismaz vairāk nezinu, kuriem ir šāda aizsardzība – FoxMail (vismaz 5. versijai bija) un The Bat! – abi Windows videi. Linuxam un Mac, šķiet vispār par aizsardzību pret nesankcionētu mail klienta atvēršanu neviens nedomā.

    #273978
    msh
    Participant

    Droši vien tāpēc ka linukša lietotājam pašam parasti ir parole priekšā, nevis kā uz win 😀

    #273979
    Svens
    Participant

    Pilnīgi piekrītu! Tas vienmēr ir tracinājis iekš Evolution un Thunderbird, bet alternatīvu nav..

    #273980
    shady
    Participant

    Loģiskāk šķiet nolokot visu sesiju vai izmantot pārslēgšanos starp jūzeriem, nekā lokot katru programmu atsevišķi:)

    #273981
    Evol
    Participant

    A ja nu esmu vienīgais kompīša lietotājs,kam paroles ņefig nav vajadzīgas,bet man tās uzspiež?Ko tad?Jāpadomā arī par tiem,kuri nevēlas sevi apgrūtināt ar paroļu lietošanu.Protams,paroles bija,ir un būs e-pastiem un citām ikdienišķām lietām,bet ne jau nu E-pasta klientam.

    #273982
    usins
    Participant

    Emz kā tad viņi atrisināja ar vietas trūkumu? Bija noruna, ka Thunderbird būs iekļauts Ubuntu tikai tad, ja Thunderbird samazinās savu izmēru, jo Ubuntu griba saglabāt vietu līdz 700MB (CD matrica) Laika vēl kaut ko nomainījuši, kas ietaupījis vērtīgos MB

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā