UK to EU

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika UK to EU

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153529
    j.c
    Participant

    Vai kāds zin kur LV nopirkt štādus te?

    Skatīt

    #263439
    usins
    Participant

    Laikam jebkurā depo. krautā.

    #263440
    niki
    Participant

    Vrb, ka —-> TEV noder kas tāds.

    #263441
    msh
    Participant

    Ja vajag tieši tādu, tad nocērp to eiropas štepseli un uzliec britu štepseli.

    Bet ja tu taisies braukt uz apvienoto karalisti un baigi gribi sagatavoties iepriekš, tad neraizējies, jebkurā pilsētā atradīsi savu pāreju.

    #263442
    Svens
    Participant

    Tēmas virsrakstā raksti vienu (UK uz EU), bet bildē rādi citu (EU uz UK). Tad kur Tev vajag iespraust – Anglijā vai Latvijā?

    #263443
    grisha
    Participant

    Ja vajag iespraust Anglijaa, tad sazemeejumaa ieliekam, piem. paaris spichkas un lietaajam divdakshu shtekeri.

    Vispaar jau jebkuraa UK lielveikalaa taadi ir nopeerkami.

    DOmaaju ka LV taadi iisti nav vajadziigi.

    #263444
    msh
    Participant

    Pa galvu visiem šitiem rozetē stūķētājiem, kuri tā vietā lai nopirktu pāreju vai atbilstošu vadu piš kopā rozetes 😀 Man pēc viņiem ir gadījies tās remontēt :devil:

    #263445
    grisha
    Participant

    NEz ko tur var sabojaat? PAts gan izmantoju atsleegu, lai iedarbinaatu kasti. To gan neiesaku tiem, kuri nezin, kur ir sazemeejums, jo var smuki atrauties, piedevaam tas var beigties arii letaali.

    PRotams ka labaak nopirkt paareju, citreiz vienkaarshi nav variantu. TOmeer to var izmantot iislaiciigi, ja ir galva uz pleciem. Skops neesmu, bet prieksh kam man pirkt paareju, ja jaaizmanto tikai reizi 10 gados… .

    #263446
    msh
    Participant

    Esi kādreiz to rozeti arī atjaucis? Ko rozešu pisēji sabojā – plāksnītes izļurkā, jo 50% gadījumu ko vajag iespraust – pareizi, “laptops kad ira man, izskatos es iespaidīgi, jā nu gan”, a tam ir štepselis ar resnajiem kontaktiem kuru diametrs ir lielāks par šejienes kontaktdakšu kontaktu platumu. Tālāk ar laiku seko dzirksteļošana, silšana utt. Tur, kur sākumā dzīvoju, visas rozetes bija šitā sapistas – viens gudrītis vēl kontakta uzlabošanai bija tinis ap kontaktiem alumīnija folliju – tad nu visas rozetes pa vienai ņēmu ārā, lasīju ārā visas follijas, metu ārā tos plastmasas aizsargus, jo tie parasti bija salauzti gabalos vai nu no eiropas štepseļu bāšanas, vai arī vietējo štepseļu nepareizas spraušanas, taisnoju plāksnītes un kasīju nost apdeguma un oksīda kārtu.

    #263447
    fufcix
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā