Uzņēmumu informācija

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Uzņēmumu informācija

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163343
    3Dklucis
    Participant

    Ir tā 90..to gadu beigās un 2000 gadu sākumā strādāju vienā uzņēmumā…Cik aceros nekāds līgums uz rokas nebija,vai bija un izbija….!

    Lieta tāda VSSA uzrādas ka es tādā firmā esmu strādājis,bet neurādas nozare…Vot to man vaig apliecināt,-kur lai izķeru informācīju -Atradu LURSOFT sniedz informāciju .Var redzēt ar ko uzņēmums nodarbojies kad mainijis nodarbošanos uz ko citu “tas jau vien norād nozari”,tad kur bījusi reģistrēta kad reģistrēta un kad aizklapējusies… Tur ir šādas tādas lietas par naudu ,ķipa sīkāka informāciju kuru es neizprotu… Tad jautājums – vai maz ir redzams strādnieku saraksts ar ieņemāmiem amatiem atiecīgajos laikaposmos…?!

    #333177
    ruukjis
    Participant

    Nē.

    #333178
    3Dklucis
    Participant

    ruukjis wrote:

    Nē.

    Tad jau reāli ierodoties Sava apgabala uznēmuma reģistrā ar neko vairāk man nepasniegs….Kautgan pietiek ar to ka redzams ar ko tā firma nodarbojusies….Noriskēju vienu 1,20 ERO izmetu par vestures ieņemamo amatu sarakstu-tur vienkarši paradījās tās firmas īpašnieks un ja ir mainījies īpašnieks…. “tikai tās personas”..Karoče ja ir kāda saite kas sniedz sīkāku informāciju par uzņēmumie,vai vispār tik sīki kāds sniedz par katru tās firmas stradnieku…kas ar ko kāda nozarē šis tur šeptējies…būtu velams celt studijā… B*ed mauka rīga to visu piepras….! SAvadāk par ģenerāli netikt.. .

    #333179
    uldics
    Participant

    Te tev nav nekāda e-Igaunija. Cel savu p-pusi, ej uz savu Veterans Supportive Services Agency nodaļu un prasi izziņu. Kas pa rīgu to prasa, nav saprotams, bet ja pamatojums un klerks būs sakarīgs, varbūt dabūsi pareizo input formu un derīgu output papīru.

    #333180
    3Dklucis
    Participant

    uldics wrote:


    Te tev nav nekāda e-Igaunija. Cel savu p-pusi, ej uz savu Veterans Supportive Services Agency nodaļu un prasi izziņu. Kas pa rīgu to prasa, nav saprotams, bet ja pamatojums un klerks būs sakarīgs, varbūt dabūsi pareizo input formu un derīgu output papīru.


    Arodārsts to prasa !To ka tur esmu strādājis to redz VSSA izzinā…Ja nav no tiem laikiem līgums/i -tad ja pastāv firma no tās pieprasīt izzinu par ko un kāda nozarē vergots,bet manā gadījuma 2004 gadā firma aizklapējusies, vaig info -karoč darba stāž bišku pietrūkst talab nākas piekasīt klāt vēsturiskas lietas…!

    #333181
    darklight
    Participant

    Ja pašas firmas dokumentos ir bijis īss un kodolīgs ieraksts “strādnieks”, tad neviens kantoris neko vairāk neuzraks. Tas pats ar nozari – 90-tajos varēja vispār ierakstīt “Plaša profila” un vsjo – nodarbojies, ar ko gribi.

    #333182
    3Dklucis
    Participant

    darklight wrote:


    Ja pašas firmas dokumentos ir bijis īss un kodolīgs ieraksts “strādnieks”, tad neviens kantoris neko vairāk neuzraks. Tas pats ar nozari – 90-tajos varēja vispār ierakstīt “Plaša profila” un vsjo – nodarbojies, ar ko gribi.


    Ja ja talab vismas uzņemums ir reģistrets ar ko no darbojies un tas norāda uz nozari un ir ka pierādījums ar ko tu tur profilaksējies…Talab manu prat pietiek ar to ko jau uzraku ,tur vis redzams…ar ko ta firma nodarbojusies…

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā