Vai ir iespēja salabot cietni(motoriņš beigts)

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Vai ir iespēja salabot cietni(motoriņš beigts)

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147970
    intrudery
    Participant

    Vienu vārdu sakot man ir HDD, Samsung 160gb. Cik zinu viņam nomiris ir motoriņš. Vai ir iespēja dabūt viņu pie dzīvības? un ja ir cik tas maksās.

    Sīkāk skatīt bildēs(click uz bildes lai palielinātu!): https://galerija.woano.lv/asdasfasfasfsdfdsfsdsfdsfdasfasdfdasf/index.php?dir=garie%20posti/sludinajums%20hdd%20motors/

    Es tiešām ceru, ka kāds man varēs palīdzēt.

    Jau iepriekš paldies!

    #189037
    Foxsk8
    Participant

    Teikšu, ka viss ir iespējams pie zināmiem apstākļiem un zināmas tehnikas.

    Š eit tu neko neizdarīsi.

    Varbūt to motoriņu ietekmē elektroniskā shēma, varbūt pats motors ir vesels!?!

    #189038
    drono
    Participant

    Pats tu to neizdarīsi un datu atjaunošana maksās ievērojami vairāk par paša diska cenu, tā kā ja vien tur nav iekšā kādi īpaši svarīgi dati, tad ej tik uz veikalu un pērc jaunu, tikai šoreiz – ne Samsungu.

    Pašu motoru jau gan tev neviens netaisīs – un tu taču tādam pussalāpītam savus datus vienalga neuzticēsi.

    #189039
    samurajs
    Participant

    Tikai Rīgā spec.servisos, kur atjauno datus no bojātiem HDD. Dārgs prieks.

    #189040
    krisis32
    Participant

    Man galigi saplisa HDD un tur bija svarigi dati.. Man tas prieks maksaja 120Ls 🙂

    #189041
    intrudery
    Participant

    njaa… zheel gan. Paldies

    #189042
    Loading
    Participant

    Būtu vienāds cietais varētu plati apmainīt… Bet tā… Tur nav jēgas labot, kā jau visi saka, jauns cietais iznāk neskaitāmas reizes lētāks.

    #189043
    Genādijs
    Participant

    Plati apmainīt :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Paldies par smieklīgu dienas uzsākšanu :DDDDDD


    Paviļā to plati savos speķainajos pirkstos tad 100% ies un varbūt ka pat vairāk gigabeitus dabūsi!!!

    #189044
    Loading
    Participant

    Genādij, tu neesi pareizi sapratis. plate bija domāta elektroplate.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā