Vai Windows var nomainit valodu?

Sākumlapa Forumi Software Windows Vai Windows var nomainit valodu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146030
    normis_161
    Participant

    Es gribeju uzzinat, ja es pec cieta diska formatesanas uzinstaletu windows, kurs ir krievu valoda, tad es vinam pec tam varetu nomainit valodu uz eng, un ja jaa, tad kads ludzu varetu pateikt ka?

    #170636
    drunk_lizard
    Participant

    beerns, lokalizeetajai versijai anglju val. uzlikt nevar.

    #170637
    normis_161
    Participant

    Vnk krievu valodas windows ir atrakais variants. Butu jau sen uzlicis eng windows (man ir disks), bet es pec tam nevaru uzlitk ne video,ne skanas kartes draiverus, ka ari es nevaru uzlikt NTFS, precizak, man janem atrais varinats, jo pie ilga vins apstajas pie diviem procentiem.

    #170638
    Foxsk8
    Participant

    Atkal D_L paspīdēja 😀

    Vari meiģināt likt virsū Latvian Paku. Iespējams palīdzēs. Tagad vispār normālu XP instalāciju grūti dabot. Visādas apgraizītas drazas trakeros mētājās. Knapi vēl savu disku atdzīvināju.

    #170639
    drunk_lizard
    Participant

    foksinj, tavs liimenis visiem ir zinaams, nefig lieki pieraadiit….

    autoram – atkaartoju veelreiz – uz lokalizeetajaam versijaam neviens MUI NESTRAADAA.

    tas ir kaa uz en versijas nevar ntfs uzlikt?

    tas ir kaa nevar draiverus uzlikt?

    praktiski tas nav iespeejams….

    #170640
    Foxsk8
    Participant

    Labi, ja visiem zināms mans līmenis, tad droši vien arī tavs :rofl:

    Es tikai iesaku, lai pameiģina.

    #170641
    samurajs
    Participant

    Autor, nu tu kaut ko laid greizi… kas tev par ātro variantu? Ä€tri var tikai pied***t bikses. Kaut kāds krievu aprūnītais pirātu windows, vai? Tev jau pareizi teica – nevar šitiem MUI uzlikt. Un kāpēc normālais eng windows tev lago? Nav CD saskrāpēts gadījumā vai suns mazliet pagrauzis? Novelc sev kādā labā trakerī jaunu pilno oriģinālo CD atlējumu un mauc virsū. Tam varēsi arī latviski uzlikt.

    Ja arī ar jauno CD nesanāks – tad bļauj skaļi, mēs palīdzēsim!

    Vot šis varētu tev derēt – https://thepiratebay.org/top/301 , Microsoft.Windows.XP.Pro.Corp.SP2.Integrated.July.2007-REMIXED-x

    Ja kāds ko grib ņaudēt par pirātismu – novilkt Windows CD nav aizliegts, bet nedrīkst lietot zagtu CD-key!

    #170642
    Mr.Death
    Participant

    Pareizi d_l saki, tikai būtu izdarījis to drusku pieklājīgāk 😉 Lokalizētajiem nekādi MUI nederēs 🙂

    #170643
    nitro
    Participant

    Offtopic:

    samurajs no taa linka esi kaadu XP testeejis? Ja gadiijumaa autoram kkas nesanaak ar to linku tad reku labs mekleetaajs https://torrentscan.com

    #170644
    samurajs
    Participant

    Esmu gan. Tādu pašu, tik ar updeitiem līdz martam-2007. Vēl tagad uz Virtualbox stāv kā izcils pirātisma šedevrs. Bils šitos ņem pretī kā sevis paša lolojumus pat bez CD-key un dāsni piedāvā jebkuru supportu…. 😀

    https://windowz.ru arī XP un Vistu papilnam, tik reģistrējies! Tie izplata caur rapidshare un filefactory.

    #170645
    normis_161
    Participant

    Paldies par padomiem. Kadreiz noderes. Bet soreiz sanaca ta, ka nacas pirkt jaunu cieto disku, jo ieprieksejam bija kaut kadas problemas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā