Vajadzīga palīdzība – kā samontēt bildes?

Sākumlapa Forumi Software Grafikas programmatūra Vajadzīga palīdzība – kā samontēt bildes?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145997
    usins
    Participant

    Nu man ir tāds štuks.. 🙂 ķipa vajag tādu prikoliņu uztaisīt- avienot divas bildes vienā.

    Manvienkārši gribās draudzenei pārsteigumu uztaisīt- pielikt vienai viņas bildei eņģelīša spārniņus 🙂

    Vai kāds man varētu palīdzēt ar pamācībuu step by step- ar jebkuru softu- būšu pateicīgs. Ieteicams softs windows vidē, jo linux pašlaik vēl nava uzlikts. 🙂

    #170311
    samurajs
    Participant

    Mē nau datorgrafiķis, bet šitos jokus taisu ar Photofiltre (freeware). Atver File>NEW projektu, uzliec vajadzīgo izmēru, lai bilde+ spārniņi saietu iekšā.

    Tad atver pamatbildi un to, no kuras izgriezīsi spārniņus.

    Pamatbildi uztaisi vajadzīgā lielumā (peles labā auss Image Size) un Copy-Paste iekopē tai baltajā laukumā kur tev NEW bilde būs. Apstiprini (akau peles labā auss).

    Pēc tam ar izgriešanas rīku “laso” izgriez spārniņus pa vienam un piemontē klāt tāpat ar Copy-Paste un apstiprini katru darbību. Ja kas nesanāk – rīkjoslā var atcelt darbību tāpat kā Wordā.

    Ceru, ka pieleca? Varētu ekrānbildes arī pievienot, bet nav laika diemžēl…

    #170312
    preddetor
    Participant

    Netabalstu taadu apstraadi. Kkaa baigi prasti liekas. 😀 Ar Photoshop atver bildi ar draudzeni, uzliec vajadziigo izmeeru Image> Image Size> OK. Tad atver spaarnu fotku un ar polygonal select tool ieziimee saakumaa vienu spaarnu, tad nokopee ieziimeeto spaarnu un uzpastee uz draudzenes fotkas. Ja spaarns par mazu, vai lielu tad attieciigi maini spaarnu fotkas izmeeru- Image> Image size> OK! (lai novaaktu jau uzpasteeto- Ctrl+Z) Kad abi spaarni iesprausti, tad lai spaarni buutu aiz muguras saakumaa select viena spaarna layeri (labajaa apakseejajaa kaktaa ir visi layeri) un ar Move tool aizkustini liidz vajadziigajai vietai. To pasu izdari ar otru. Tad njem dzeeseni un nodzees to dalju, kura aizsedz tavu draudzeni (Katram spaarnam). Lai kautko nodzeestu obligaati vajaga select Layeri ar kuru gribi straadaat! Krutaakam effectam veel var spaarnus ieeenot ar Burn Tool, un veel daudz stuffu izdariit, bet… …man jau apnika rakstiit un tu diez vai to dariisi ar Photoshop! 😀

    #170313
    samurajs
    Participant

    preddetor: tev vajadzēja sākt tā: aiztec, dēls, uz veikalu, par ~500 Ls nopērc Fotožopu, uzinstalē, fiksi iemācies rīkoties, pieliec dāmai spārniņus, un pēc tam dari, ko gribi… :win: :win: :win:

    Cilvēks nezin, kā elementāras lietas izdarīt (to arī ar Paint principā var), bet tu uzreiz ar Žopu virsū mācies… :rofl:

    #170314
    zhagis
    Participant

    samurajs wrote:

    preddetor: tev vajadzēja sākt tā: aiztec, dēls, uz veikalu, par ~500 Ls nopērc Fotožopu, uzinstalē, fiksi iemācies rīkoties, pieliec dāmai spārniņus, un pēc tam dari, ko gribi… :win: :win: :win:

    Cilvēks nezin, kā elementāras lietas izdarīt (to arī ar Paint principā var), bet tu uzreiz ar Žopu virsū mācies… :rofl:

    …viena no labaakajaam atbildeem notapeedaa.

    Samurai!labs.

    #170315
    preddetor
    Participant

    samurajs wrote:

    preddetor: tev vajadzēja sākt tā: aiztec, dēls, uz veikalu, par ~500 Ls nopērc Fotožopu, uzinstalē, fiksi iemācies rīkoties, pieliec dāmai spārniņus, un pēc tam dari, ko gribi… :win: :win: :win:

    Cilvēks nezin, kā elementāras lietas izdarīt (to arī ar Paint principā var), bet tu uzreiz ar Žopu virsū mācies… :rofl:

    Kursh vinju peerk? Un starp citu, pilniibaa esmu apguvis to Phototchopu! Es tak glups neesmu, lai kko pirktu, ko var dabuut pilniigi pa briivu! Taapat es savu pc nelietoju lai nopietni pelniitu naudu! Ne par vienu progu neesu maksaajis. Vnk. esmu pieradis pie phototchupa i viss! 😉 Citas progas man liekas nedadomaatas. Piem. GIMP- ljoti neerts lai ko nopietnu dariitu! Katrs logs jaaselektee lai redzeetu toolus, brushes un citus pribambasus. Biku paveeros uz to progu un sapratu, ka ar jamo nevar nopietni uzbiidiit dizainu nevar kaadam webam. Fotkas arii normaali nevar taisiit. Varbuut arii var, bet baigi jaapierod. Photofiltre ar nau nekas labs. Paaraak maz iespeeju un kaa jau teicu: ar Fotoshopu pierasts. Es jau nelieku nevienam nemt un vilkt jamo nost! 😀 Vnk. ja nu kaadam ir jau jams uz pc… 😉

    #170316
    samurajs
    Participant

    Preddetor – ja tu zodz, tad vismaz pastāvi klusu 😀 Defaultā mēs visi esam likumpaklausīgi pilsoņi, un kāds ko nočiepj pa kluso, tas tak nav pa visu ciemu jākladzina!

    Usins prasīja konkrēti prastu progu, lai piekabinātu spārniņus eņģelītim. Man žops arī ir, bet šāda veida vienkāršus fotodarbus pats vienmēr daru ar Photofiltre – ātrāk un ērtāk. Arī šo progu jāpamācās, iespēju tur patiesībā netrūkst.

    #170317
    preddetor
    Participant

    To samurajs. Es neuzskatu, ka ir vajadziiba pa n-tajaam progaam lozhnjaat un lauziities ja to var izdariit vienaa un daudz aatraak, ja esmu pieshaavies pie konkreetajiem tooliem un Workspace. Tikko atcereejos uz ko notepad.lv ir virziits- briivi pieejama programmatuura… 😀 Da labi… Tie kuri nekad nau lietojushi jamo, tiem mos buus probleemas… Lai nu kaa, bet Photoshops nav for iesaaceji… 😉

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā