vajag izveidot weblapu līzīnga kompānijai

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas vajag izveidot weblapu līzīnga kompānijai

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154574
    migors
    Participant

    Sveiki visi, gribu pajautāt par cik varam sarunāt uzcept kaut ko līdzīgu http://www.smscredit.lv/ Lapa ir paredzēta līzinga kompānijai. Svarīgi ir dizains, tad līzinga kalkulators dažas formas. Jaunumu sadaļa, faq, kontakti, nu visas standarta fīčas.

    Lapu vajag drīz, septembrī vajag palaist

    #273336
    haris22
    Participant

    Sveiks!

    Ir iespēja izveidot šādu mājaslapu. Iedod kādu kontaktinformāciju. Skype vai e-pasts. Par cenu vienosimies privāti 😉

    Mans skype: harucis1

    #273337
    Andron MacBeton
    Participant

    Palasot tavus postus kopš 2008. gada man gan nešķiet ka tu kautko esi spējīgs uzkodēt.

    Drīzāk kārtējais wannabe perdelis.

    P.S. No otras puses, tādam līzingistam moš tieši īstais kompanjons 😀

    #273338
    migors
    Participant

    Nu blin vecīt, kāda tev starpība, sēdi savā pilsētā pie jūras un priecājies ka tu esi vienīgais normālais, programists, administrators, It speciālists, dizaineris un vēl velns viņu zina kas tur.

    Tev noteikti Latvijā vispār nav konkurences!? Ir tikai viens bet neviens tev neuzticēs nevienu darbu jo reputācija nosaka visu.

    #273339
    web33
    Participant

    Ai ai ai Betoniņmigaro teiktais,kā kulaks uz acs 🙂

    #273340
    haris22
    Participant

    Tad tev vajadzēs, vai nē?

    #273341
    migors
    Participant

    Izskatās ka es jau pasūtiju, cilvēks privātajā uzrakstija un es piekritu 🙂

    #273342
    haris22
    Participant

    es ar biju viens no tiem, kas caur privāto aizsūtija, bet nu ja pārdomā, tad vēl ir iespēja … 😉

    #273343
    Foxsk8
    Participant

    Hmz, man šitāds līdzigs piedāvāums uz mailu atnācis bija, ka tik nebija tieši šitais pats.

    Nu cena šeit būs sākot no 1K un uz augšu, ar visu unikālo dizainu, dizainu griešanu, testēšanu, sms fīčam, user regošanām, uzskaitēm, un citām lietām.

    #273344
    Andron MacBeton
    Participant

    Noteikti uzticētos tādai “līzinga” “kompānijai”…. o jā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā