Varētu būt ka mātesplate nedraudzējas ar barošanas bloku (PSU)?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Varētu būt ka mātesplate nedraudzējas ar barošanas bloku (PSU)?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160120
    traxis
    Participant

    Sveiki datoru speci,

    Pastāstīšu par savu problēmu…. Manam vecajām kompītim nodega baroklis, dabūju vienu citu kas izņemts no ejoša kompja, bet mans kompis ar to neiet – mātesplates zaļā lampiņa deg, bet kompis neiet, reizēm kūleris ieslēdzas un apgriežas pa pus apgriezienu, bet tā klusums un uz ekrāna arī melns 😊izņēmu barokli no vienas citas kastes kas man uz bēniņiem mētājas, kompis iet…

    Varētu būt ka mātesplate nedraudzējas ar barošanas bloku jo tam ir Active PFC? un kas tas vispār pa brīnumu?

    Mātes plate man ir Intel DP965LT

    #311167
    akms47
    Participant

    Tulīt kāds pateiks, ka tu nedraudzējies ar galvu. 😀

    #311168
    traxis
    Participant

    Man po…hu.

    #311169
    akms47
    Participant

    Vismaz uzraksti, kas par māteni un bloku.

    #311170
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu vispār Intel dēļi ir paši sūdainākie no visiem. Pateicos Intelim par AT un ATx standartu izgudrošanu, bet paši viņi ražo pašus sūdainākos dēļus. Pastāv iespēja ka dēlim tiešām kautkas nepatīk.

    Bet nu drīzāk es liktu uz barokli, kuram nepietiek jaudas. Topikmeistars varētu palabot savu topiku un pieminēt tajā barokļu jaudas un iekārtas ko saspraudis klāt.

    P.S. Dažeiz pietiek atraut CD-rom, lai nenorj starta strāvu un nenostrādā aizsardzība.

    #311171
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Nesaderība visticamāk. ATX standartam arī bija versijas, varbūt tev kas specifisks vajadzīgs tai platei, vai visdrīzāk pats bloks ir beigts.

    Nu ja nevar iestartēties, tad ko darīs kad CPU būs uz 100% noslodzi? Jābt ir rezervei.

    #311172
    traxis
    Participant

    …ar 300w vecu barokli kompis iet, bet 400w neiet, izmēģināju atraut visas papildus plates, hdd, bet vienalga neiet…

    #311173
    Mozus
    Participant

    Vai “jaunajam” blokam ir 4-pin CPU connektors? Jo ir bloki kam tādu nav.

    #311174
    traxis
    Participant

    Ir 4 pin CPU konektors, vispār bloku sauc FSP GROUP INC. FORTRON/SOURCE MODEL NO: FSP400-60HLN

    #311175
    Mozus
    Participant

    Nav pa rokai voltazas meritajs? Varbut vins ne vella nedod ara

    #311176
    Andron MacBeton
    Participant

    Kāds procis ir mātenē?

    Kondensatori baroklī un uz mātenes nav uzpūtušies?

    #311177
    ctrlaltdel02
    Participant

    Netērē laiku, ieliec to kas iet un miers.

    Ja daudz brīvā laika: https://pcsupport.about.com/od/toolsofthetrade/ht/power-supply-test-multimeter.htm

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā