Vēlos izveidot savu mājaslapu/blogu ar .lv paplašinājumu

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Vēlos izveidot savu mājaslapu/blogu ar .lv paplašinājumu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151417
    wolfins
    Participant

    Sveiki visiem 😉

    Vēlos izveidot savu mājas lapu/blogu, lai varētu ievietot savas domas par daudzām lietām un noderīgu informāciju sev un varbūt arī citiem, lieta tāda, ka vēlos, lai šī mana mājas lapa/blogs būtu aktīva visu laiku ne tikai tad, kad mans PC ir online, tātad ir nepieciešams domeins, un šeit arī rodas mans jautājums, jeb jautājumi, tātad, kur lai iegādājas šādu domeinu? Vai ir atšķirība, kāda būtiska, no .com un .lv? Kā arī man ir doma pievienot failus, bet tad tie faili ko pievienošu tiks turēti uz manis izvēlētā domeina un kādi ir ierobežojumi? Ceru, ka varēsiet palīdzēt 🙂

    #238209
    Toms
    Participant

    Iesākumā varbūt pamēģini savas domas parasktīt kādā bezmaksas servisā (wordpress, blogger un daudzi citi). Ja iepatīkas – tad domā tālāp par savu attīstību 🙂

    #238210
    wolfins
    Participant

    Bet tas worldpress izskatās pēc kaut kādas sagataves, tas ko es vēlos ir sava lapa piemēram http://www.wolfins.lv kuru es varu pats veidot kā es gribu, no pašiem pamatiem gluži tāpat kā notepad.lv vai draugiem.lv vai spokiem.lv utt. vnk man gribas uzzināt kurš būtu labākais domeins 🙂

    #238211
    Toms
    Participant

    Optimists 🙂 arī notepads un spoki.lv ir taisīti jau uz gatavām cms.

    Kā tas ir “labākais domeins?

    #238212
    wolfins
    Participant

    Nu es domāju lētāks un stabilāks, respektīvi, lai nav tā, ka vienu dienu man paziņos, ka sorry mēs bankrotējam 😀 Un jā es esmu optimists, vnk domāju, ka pašam taisīts ir labāks un lielāks gandarījums 🙂

    #238213
    Wallaby
    Participant

    Atbilde: ej uz http://www.NIC.lv, piereģistrējies un piesaki savu domēnu. Tas maksās 8,70 Ls.

    #238214
    Mad182
    Participant

    Nu kur problēma – dodies uz nic.lv, pierego domēnu, sameklē hostu un lai viss notiek.

    Manuprāt, ja tu raksti latviski un ne ar kādām pretlikumībam nenodarbojies, ņem vien lv domēnu. Ja gribi rakstīt plašākai publikai, tad com/net/hvz. Tehniski tur nekādas atšķirības nebūs.

    #238215
    Toms
    Participant

    Kā jau Wallaby uz Mad182 -> ej uz nicu un iegādājies sev nepieciešamo domeinu.

    Ja es gatavs vairākas nedēļās vai mēnešus ķēpāties ap sava CMS izveidi, tad droši.

    Taču cilvēkam parastajam, kas apmeklēs Tavu lapu, būs vienalga uz kāda CSM – wordpress, joomla, pašrakstīts vai vienkārša html lapa, kas caur ftp tiek papildināta. VIņam galvenais, lai var piekļūt pie informācijas 🙂

    #238216
    wolfins
    Participant

    Paldies 🙂

    #238217
    zivs
    Participant

    Toms wrote:

    Optimists 🙂 arī notepads un spoki.lv ir taisīti jau uz gatavām cms.

    Ja pareizi atceros, tad spoki ir taisīti uz tribīnes dziņa, kas, ja atkal nemaldos, ir no nulles gatavots dzinis. :lala:

    Pāris gadus strādāju “pie viņiem” un cik atceros, tad to visu, brīžiem pat caur dirsu, taisīja turpat uz vietas, nevis izmantojot jau gatavus dziņus ..

    #238218
    daGrevis
    Participant

    Un autors nedaudz nesaprot kas ir hosts/domēns. Uz domēna “neko netur”, tas :lielos vilcienos” ir IP aizstājējs. No 123.123.123.123 uz example.com, for example. 🙂

    Tev nepieciešams savs hostings, tad – domēns. Vari vēl izvēlēties subdomēnu, piemēram, lapa.example.com! 🙂

    #238219
    azazul
    Participant
    #238220
    wolfins
    Participant

    Nu jā man ar tiem terminiem ne pārāk labi 😀

    #238221
    pashko
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā