videokameras parametri.

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV videokameras parametri.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146481
    quizzical
    Participant

    Kādi parametri galvenie jāņem vērā pērkot videokameru?

    #174935
    samurajs
    Participant

    Vispirms nostādi sev uzdevumu- ko es ar viņu taisos darīt? Tad var runāt tālāk.

    Es visiem iesaku pirkt advancētu fočiku ar labu videofunkciju (skat. manu jauno rakstu) 848Ñ…480 30 fps. Jo ar videokameru labas bildes nedabūt, bet ar fočiku labu video tagad var dabūt. Un fočiks sanāks pat lētāk.

    Ja taisies filmēt profesionāli – cita runa!

    #174936
    quizzical
    Participant

    protams, profesionaali filmeet netaisos. man vajag no kameras to, lai varetu atpazīt cilvēkus un saprast kas tur notiek! 😀 un taada videokamera buus leetaaka, nekaa fochiks. bet interesee tas peec kaa nosaka cik laba kamera. piem fochikiem ir pikseļi, iso utt, bet kas ir videokameram?

    #174937
    samurajs
    Participant

    Sapratu – tev kādu lētuci vajag 😀 Tad tev šeit lūdzu: https://zoom.cnews.ru/ru/catalog/video/pages/ddcam/?5636_407%5B%5D=5530&if_and407=1

    Tāpat skatamies pikseļus, kadra formātu, zoom no-līdz, cik min. filmu var saglabāt, cik ilgi bez uzlādēšanas iet utt.

    #174938
    quizzical
    Participant

    neee, man vairs nevajag es vakar nopirku šito pa 99 Ls un tagad gribu uzzinaat cik liels meesls man vinjsh ir! 😀

    #174939
    samurajs
    Participant

    Ko tad p*pelē smadzeni ja jau nopirki? Reitings – 6.4 pt. no 10, tas jau labi priekš lētučiem!

    Nu nebūs gluži HDTV, bet rožas izšķirt varēs 😀

    Kur tik lēti dabūji? Rusijā ~ 250 USD maksā.

    #174940
    quizzical
    Participant

    samurajs wrote:

    Ko tad p*pelē smadzeni ja jau nopirki?

    Tas tā – Azartam! 😀 un ja visi sāktu teikt, ka tas ir pēdējais mēsls, nevienam neteiktu ka esmu kko tādu nopircis! 😀 vienkārši Spicē vazājos ieraudziju, redzeju cik lēti (tipo vel raxtīts ka 70 Ls atlaide) un pēkšņi man nāca apjausma ka bez kameras nevaru dzīvot, obligati janopērk 😀

    #174941
    msh
    Participant

    Porķikam firewire būs? [img]https://www.audi-style.lv/forum/images/smiles/crazy1.gif[/img]

    #174942
    quizzical
    Participant

    samurajs wrote:

    Ko tad p*pelē smadzeni ja jau nopirki? Reitings – 6.4 pt. no 10, tas jau labi priekš lētučiem!

    Nu nebūs gluži HDTV, bet rožas izšķirt varēs 😀

    Kur tik lēti dabūji? Rusijā ~ 250 USD maksā.

    Tik lēti dabuju Rīgā t/c Spice. Tur tāda Lattelecom bodiite un shitaam kameraam akcija. raxtiits ka 70 Ls atlaide un tirgo pa 99Ls. plus Lenta 4 Ls kopaa 103Ls. ja kādam interesē tad vakar es vinju nopirku un veel palika taas kameras. Var ņemt arī līzinga

    Rekur netaa arii ieraudziiju kamera netaa

    [img]https://zoom.cnews.ru/common//img/uploaded/product//2006/06/05/180-7.jpg[/img]

    #174943
    samurajs
    Participant

    quizzical: tavs uzdevums tagad izpētīt to kameru un uzrakstīt rakstiņu par plusiem, mīnusiem un problēmām darbā ar to! Lai mums pārējiem nav jāpērk kaķi maisā! 😀

    #174944
    quizzical
    Participant

    nu vot tieshi taapeec jau es arii saaku te par vinju runaat, ka nu gribu zinaat kaada tad vinja iisti ir. nu pagaidaam ko par vinju varu teikt ir tas, ka nevaru piesleegt pie kompja. vinjai ir triis shtekeri:

    1. uz TV

    2. atminjas karte uz PC

    3. Lenta uz PC

    bet treshais vads vinjam nenaak liidzi komplektaacijaa. tad lai es vinju dabuutu pie PC ir tagad jaameklee kautkur atsevišķi veikalaa tas vads, vai arii jaaperk kkads paarveidotaajs no tiem triis pirkstiem kas iet uz TV, lai paarveido uz parasto antenas shtekeri, jo man PC ir TV karte. ko tieshi veel notesteet es nezinu, jo nezinu kas ir labi, kas slikti, ar kameraam nekaads sakars ieprieksh nav bijis. un bildi pagaidaam uz TV vai PC nesmu dabujis un nevaru noveerteet kvalitaati, buus jaaiet pie kaada ciemos kam maajas ir televizors 😀

    P.S.

    karoche tagad pa nakamajaam 2 briivdienaam meegjinaashu vinju vairaak patesteet un pec tam uzraxtiit kaadu raxtu

    #174945
    msh
    Participant

    Tu tak esi durnis – tev firewire maz ir? [img]https://www.audi-style.lv/forum/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/img]

    #174946
    shady
    Participant

    quizzical – Ieliec bildes: labā apgaismojumā, sliktā, tumsā, ar zibspuldzi bez zibspuldzes, miera stāvoklī, kustībā..

    #174947
    quizzical
    Participant

    msh wrote:

    Tu tak esi durnis – tev firewire maz ir? [img]https://www.audi-style.lv/forum/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/img]

    Vot tu esi skārda paplāte. nedalec ka rakstu ka nenaaca liidzi un jaapeerk atsevišķi?

    #174948
    quizzical
    Participant

    shady wrote:

    quizzical – Ieliec bildes: labā apgaismojumā, sliktā, tumsā, ar zibspuldzi bez zibspuldzes, miera stāvoklī, kustībā..

    kad es vinju dabuushu pie PC tad arii ielikshu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā