Virutas FG

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149568
    Andress
    Participant

    Š is laikam būtu tas jaukais Viruts ar kuru jau nez kuro reizi saskrienos. Bet ne par to. Izrādās Panda Cloud AV veiksmīgi ar šo tiek galā, lai gan ne viens cits (tsk. Antivirs un Avast) neko neteica, un uzteica, ka šīe faili ir tīri.

    [img]https://bildites.lv/images/6gdpxe85xac8p1ro0d.png[/img]

    Ja varbūt kādam ir laiks, varētu uz kādas virtuālas sistēmas apstiprināt. Tas nozimētu daudz lieku ķepatu nost no end-user pleciem.

    #211616
    samurajs
    Participant

    Bum! Nu jauki, ka Panda Cloud māk to zvēru neitralizēt un izlabot. Bet kurš AV to ielaida sistēmā? AV uzdevums ir neļaut vīrusam uzsākt darbību, seku labošana ir otršķirīga funkcija.

    Anyway tnx! Zināsim, ka Panda Cloud ir noderīgs.

    To, ka citi AV neko neteica, neko nenozīmē. Nav teikts, ka Virut katrā exe failā izveido savu kopiju; izmaiņas var veikt visādas.

    #211617
    Andress
    Participant

    Nezinu kurš tieši, par cik inficētas kopā 4 kastes, uz vienas Avast Home, uz vienas (ne manas) Avira, uz vienas Kaspersky, un uz šīs Panda. Izbrīna tikai tas, ka šī sistēma ir pavisam svaiga (aptuveni 15H uptime, clean install uz pavisam jauna HD). Vienīgais, kas visām kopīgs, ir kopīgs tīkla disks. Ne flash, ne diski, ne kas cits ar removable storage starp šiem nav ceļojis

    #211618
    feiks
    Participant

    man šo nezvēru ielaida iekšā Nod32. Atrast, arī neatrada. Nu neko Trojan remover rokā, un čekojam katru procesu. Beigās jams mani aizsūtīja pēc kaut kāda AVG virut remover, kas tad arī izdarīja darbu līdz galam

    #211619
    drunk_lizard
    Participant

    panda nu buutu peedeejais ko uz kaarbas tureet…

    ko es veel gribeeju teikt – tas, ka panda tev tur ar smaidu liidz ausiim pasaka, ka virut ir “neitralizeets” nenoziimee neko.

    padarbini nu tos exe failinjus :>

    #211620
    Andress
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    panda nu buutu peedeejais ko uz kaarbas tureet…

    ko es veel gribeeju teikt – tas, ka panda tev tur ar smaidu liidz ausiim pasaka, ka virut ir “neitralizeets” nenoziimee neko.

    padarbini nu tos exe failinjus :>

    Padarbināju. Darbojas. Kas tālāk? :*

    Es taču neesmu tāds amatieris, cmoon…

    #211621
    drunk_lizard
    Participant

    savlaik viruts bija apkaavis tik specifiskas lietas, kaa telnet, regedit un tamliidziigus exe…

    tos naacaas paarkopeet, jo par spiiti varoniigajiem pazinjojumiem, ka viiruss “izaarsteets”, neviens antiviiruss nespeej atgriezt exe failu saakumstaavoklii :>

    cmoon, es arii neesmu amatieris :>

    #211622
    aoma
    Participant

    par līdzīgām lietām:

    [img]https://www.bildites.lv/images/5y3u2i6ezp7f9usae9gb.jpg[/img]

    Tīrot māju, nolēmu izmest arī visus vecos diskus, bet pirms atdot pārstrādei, jāpalūr taču, kas tais laikos bija aktuāls, un atradās šitāds 😀

    hmm, un vienu brīdi to noderu par antivīrusa progu uzskatīju…

    #211623
    Crow
    Participant

    Keymakeri un visādas tamlīdzīgas jaukas lietas bieži rādās kā draņķi, bet parasti neko ļaunīgu nenodara. Tikai mani 2 santīmi 🙂

    #211624
    Andress
    Participant

    Š eit arī bija diezgan specifiskas lietas, kā taskmgr.exe un tā tālāk… 🙂

    Un pēc restarta iet un nekādu problēmu

    #211625
    aoma
    Participant

    damncrow wrote:

    Keymakeri un visādas tamlīdzīgas jaukas lietas bieži rādās kā draņķi, bet parasti neko ļaunīgu nenodara. Tikai mani 2 santīmi 🙂

    nu nu. pats keymakers varbūt arī nē, bet sekas parasti redzamas vēlāk. vismaz saproti, ko nozīmē jēdziens Trojas zirgs, kaut arī Iliādu noteikti neesi lasījis.

    #211626
    feiks
    Participant

    vai kaads arii palasiija, kaa tad iisti tas viruts darbojas? 🙂 lika pasmaidiit. +1 rakstiitaajam par izdomu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā