Visekonomiskākais video pleijeris

Sākumlapa Forumi Software Audio/Video programmatūra Visekonomiskākais video pleijeris

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146229
    samurajs
    Participant

    Mazliet patestēju dažādus video pleijerus un to rijīgumu. Š…ēmu vienu un to pašu filmu fullscreen režīmā un man sanāca tādi vidējie CPU patēriņa dati (CPU= AMD X2 4400+, testēts Windows XP vidē):

  • WMP11 – 20%

    VLC – 15%

    Winamp5 – 25%

    Real player – 20%


  • Š eit – dati Debian Linux (GNOME) vidē:

  • Totem – 20%

    Xine – 30%

    VLC – 17%


  • RAM patēriņš atšķīrās nenozīmīgi, visi pleijeri darbojās nevainojami.

    Š eit lietotāji var padalīties pieredzē par saviem iecienītajiem pleijeriem.

#172457
shady
Participant

Paņēmu vienu DVD Rip filmu.

  • VLC: 1-2%

    Mplayer: 3-12%


  • Paralēli vēl bija atvērts xchat; skype; Firefox => netaisījos vērt ciet dēļ tik muļķīgas pārbaudes.

    OS: Debian linux; Gnome vide.

    CPU: 2,8Ghz P4 HT

    #172458
    samurajs
    Participant

    shady: nu nez nez… ka tik tev kaut kas negljuko? Kā zināms video ir viens no rijīgākiem procesiem tāpat kā arhivēšana. Tos VLC 1-2 % es stipri apšaubu, tik daudz jamais rij, atskaņojot audio.

    #172459
    shady
    Participant

    Quote:


    Tos VLC 1-2 % es stipri apšaubu, tik daudz jamais rij, atskaņojot audio.


    huh, lab..iemetīšu skrīnšotu.

    Un kā redzi, tad pauze nav uzlikta. Un uz pilno fullscreen rāda to pašu {ja vajag, tad varu iemest arī tādu skrīnšotu}.

    Vēl ir neticība?

    [img]https://img106.imageshack.us/img106/7261/samurajamib9.th.png[/img]

    vai šeit: https://www.zshare.net/image/52308388fdb9a7/

    #172460
    Mad182
    Participant

    Vienmēr lietoju mplayer. Strādā ļoti ātri un stabili, līdz ar to atmiņas patēriņu nemaz nēesmu pētījis.

    Uz ātro izmēģināju kā tas izskatās uz putna – vlc tērē mazdrusciņmazāk atmiņu, bet vairāk cpu. Cpu lietojums gan strauji lēkāja, bet nu kopumā vlc lietoja noteikti vairāk, jāpiebilst, ka testēts uz 1gb ram un 3500+ amd mobile sempron, cpu ir ekonomiskajā rezīmā uz kkādiem 50%.

    https://img110.imageshack.us/img110/278/71588221tl2.jpg

    #172461
    usins
    Participant

    Es video lietoju VLC, mūzikai sanāk WMP11.. netīkās iTune- rijīgs, winamp jaunais man ne visai, un samerā rij.. un nez… WMP11 liekas gana labs priekš manis.

    #172462
    samurajs
    Participant

    shady: acīmredzot System Monitor dati nav īpaši objektīvi, bet atkarīgi no čipseta, CPU draiveriem un vēl vells zin no kā. Ja ar veco PC pie lielu failu arhivēšanas vai video konvertēšanas tikpat kā nevarēju citu ko darīt (procesi sāka neganti bremzēt), tad tagad tas atkrīt, viss iet normāli.

    Bet nu nosacīti salīdzināt savā starpā dažādus pleijerus ar šādu metodiku gan var.

    Ja tu saki, ka tev gāja vienlaikus Skype, xChat, Firefox + VLC un tas viss kopā patērēja 1-2%… pašam jāsaprot, ka tā nemaz nevar būt! CPU jau nav no gumijas un pati Gnome arī rij! 😀

    #172463
    shady
    Participant

    Pārbaudīju no konsoles – CPU noslodze nebija lielāka!

    Un man šķiet, ka neko vairāk man resursus nav rijis neviena cita distra.

    #172464
    usins
    Participant

    Linuxa domāšana čaļi- do one thing in one time, but do it vell. karoče var gadīties, ka tieši VLC nefilmēja uz to laiku, bet tā ir teorija 🙂

    #172465
    Willis
    Participant

    AVS media player

    Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
    • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
    Jaunākais portālā