VLC pleijera mms striima paartraukums

Sākumlapa Forumi Software Audio/Video programmatūra VLC pleijera mms striima paartraukums

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149083
    drunk_lizard
    Participant

    te samurais baigi noreklameeja jauno versiju, mhhhh

    pienaacis arii man laiks uzdot jautaajumu :>

    taatad lietoju linuxveidiigo un vlc pleijeri mms apluukosjanai. viss ir jauki un labi iznjemot TV5 striimu no

    mms://stream.grafton.lv/live_tv5

    probleema sekojosja, striimosjanas saakumaa ievietota tvnet reklaama, kurai beidzoties aciimredzot striims uz briidi apraujas. VLC sjo stelli saprot kaa faila beigas un uzskata darbu par pabeigtu, pieverot piesleegumu.

    izmantojot Gxine pleijeri sjaadi nenotiek, diemzjeel Gxine kvalitaate ir visai apsjaubaama :>

    testeejot 1.0.0 uz windas analogjiska probleema.

    jautaajums, kaa to noveerst? grafton admina roku izlauzsjana atkriit, nepaziistu es jamo :>

    #203693
    drono
    Participant

    Winamps un Gom pleijeris arī apstājas pēc reklāmas parādīšanas.

    Tā kā nav te ko vainot VLC. Nāksies vien palikt pie roku izlaušanas 😉

    #203694
    grisha
    Participant

    Shito joku jau sen noveeroju. Man uz 0.8… versijaam jau tas ir. Shitaas, jaunaakaas versijas kaa sugu esmu aizmirsis, drausmiigi drankji, pat nerunaajot par dizainu. Skjiet Mpplayer speeleeja, nav man shis uz bridi uzinstaleets, nevaru paarbaudiit.

    KAut ko agraak intreseejos par sho lietu pie pirmavota, cik praataa ir palicis, tad shie teica ka jaalietotjot WMP, bet nu varu sameloties. Gan esmu atmetis veelmi iedziljinaaties probleemaa, jo nekam citam to neesmu noveerojis, jo pa TV5 taapat nav ko vairs skatiities. Tos stulbos krievu seriaalus?

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā