Web cam’a izvēle, +, – .

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Web cam’a izvēle, +, – .

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145884
    saturs
    Participant

    Domāju ka esmu ielicis pareizajā sadaļā.

    Tātad esmu potenciālais web cameras pircējs datoram, sīkāk – skype.

    Vēlētos dzirdēt jūsu ietekumus.

    Interesē arī tas kā piemēram šadas un šāds web cameras bilde būs šāda. (To varētu attēlot

    screen’ā).

    Protams cena. Vai varēs nopirkt ciešanu cameru pa 15 Ls ?

    Tas takā būtu viss. Dodiet padomus …

    #169229
    shady
    Participant

    Manuprāt, web kamera, kuru tu nopērc pa 10ls vai pa 30Ls – nekāda atšķirība nebūs…

    Īsti neesmu pētŠjis, bet mēslie tie vien ir, kas derīgi tāpat kā integrētā fotokamera telefonā – priekš štrunta..

    Ja tev ir ļoti lēns nets, tad par web kameru vispār aizmirsti..

    Ja tu vēlies reālu kvalitāti, tad iegādājies attiecīgu aparatūru un interneta pieslēgumu abos galos, kas nodrošinās kvalitatīvu parraidi.

    #169230
    saturs
    Participant

    Man ir pDSL. Nezinu vai pietiek, bet tevi sapratu.

    #169231
    Tvinky
    Participant

    saturs wrote:

    Man ir pDSL. Nezinu vai pietiek, bet tevi sapratu.

    Ar apollo lietotājiem jāiet labi, jo tur tas Open Garden vai kā to štelli sauc – vārdu sakot, starp apollo i-net’a lietotājiem sakari okz. A tā, nu nezinu – jācer vien 🙂 Bet ja ies labi noteikti uzraksti, lai mēs zinātu.

    Tur tos pikseļus jāskatās, mē nav spēcīgs šajās lietās. Ap 40-50LS tīri labas izsķirtspējas ņem, a vot ap 11Ls redzēju bija kaut kur 640×480 (ja nemaldos)

    #169232
    saturs
    Participant

    Zēl naudas … Tā jau nopirktu pa 50 Ls.

    Apsveru iespēju arī nepirkt …

    #169233
    osh
    Participant

    Es nopirku pa ceineri kaur kādu Logitech webcamu. Pazīstami cilvēki mani var atpazīt, tā ka viss kārtībā, heh.

    #169234
    samurajs
    Participant

    Visbiežāk sastopamas 2 veidu webcam: 0.3 Mpix (640×480 max, reāli 320×240) un 1.3 Mpix (reāli 640×480 video) Protams, ka no otrās attēls ir daudz kvalitatīvāks, derēs arī lai normāli nofilmētu dzerstiņu mājās :party:

    Un tik dārgi nemaz nav: 22 Ls (mikrofons arī iebūvēts) https://www.metaleks.lv/cenas/87/14011_logitech_quickcam_connect.php

    Tā nemaz nav pati lētākā šai grupā.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā