Web tēma

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Web tēma

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146796
    eriks211
    Participant

    Par kādu tēmu būtu labāk taisīt web (phpbb) forumu, lai būtu apmeklētība.. ?

    #178271
    quizzical
    Participant

    Pēdējā laikā jau tie forumu ka pied**sts parādās. nezinu kādas tēmas trūkst. uztaisi labāk LV proxy normālu

    #178272
    Foxsk8
    Participant

    Pietrūkst Latviešu Open Sources projekti. Ar to arī viss ir izteikts.

    #178273
    Mr.Death
    Participant

    Tu man būsi parādā polšu, par šito, bet ja gribi bliezt forumu, kuru daudzi apmeklētu – bliez par mobilo telefonu atkodēšanu, gps lietām, satelītu un ierīču programmēšanu. vēl vari bonusā piesviest klāt bortdatoru čipošanu un tweakošanu. tici man būsi pirmais LV 😉

    p.s. es Tevi cienīšu, ja veidosi tutoriāļus iesācējiem un amatieriem par tām lietām. 🙂 :party: :money:

    #178274
    eriks211
    Participant

    Ja gribi, vari man palīdzēt, Edgar.. 🙂

    #178275
    Foxsk8
    Participant

    eriks211 wrote:

    Ja gribi, vari man palīdzēt, Edgar.. 🙂

    Viņam pat laika uz toleti aiziet nav, viņš tev vēl ies un palīdzēs.

    P.S. Tas domāts pārnestā nozīmē.

    #178276
    eriks211
    Participant

    Nu jā, bet man jau vajadzēs lietotājus kuri arī kaut ko rakstīs 😉

    #178277
    deivs001
    Participant

    samierinies ar to, ja tev nebūs erudīti cilvēki forumā, neviens to neapmeklēs, bet tādi jau ir atraduši savu kaktu Latvijas tīmeklī. Nerunājot, ka pastāv arī latvieši, kas citās valodās var izteikties tik pat labi kā dzimtajā. Ieteiktu tev veidot kaut ko tādu, par ko arī tu zinu un esi lietas kursā.

    #178278
    eriks211
    Participant

    Dažreiz spēlēju SA-MP (San Andreas Multiplayer) un tur nav par ko rakstīt, precīzāk, visi jau ir aizlīduši uz serveru forumiem..

    #178279
    deivs001
    Participant

    Sāc veidot rakstus kā izveidot serverus, kā pievienot modus utt. Tad jau kāds tev pievienosies un tusēs tur.

    #178280
    eriks211
    Participant

    Nepievienosies, jo tagad Latvijā ir viens valdošais serveris, kuru grib izkonkurēt gta.dan*er.lv serveris, bet viņam tas nesanāk, kaut vai tas gta.dan*er.lv bija 1.serveris Latvijā…

    #178281
    Mr.Death
    Participant

    muah, taisnība jau Tev fox ir 😀

    P.s. Ar spēlīšu forumiem neko daudz nepanāksi. Ja gribi savākt bariņu primitīvā krievu valodā dirsošus (atvainojos) 10 gadīgus pokemonus, tad taisi augšā CS serveri. 😀 Iesaku tiešām sākt ar ko nopietnu.

    #178282
    shady
    Participant

    Taisi labāk blogu. Raksti par sev interesējošām tēmām utt, ja tas viss tev patiks un ies uz priekšu, tad tikai sāc domāt par ko nopietnāku.

    Kāpēc es iesaku taisīt kārtējo blogu? => Lai cilvēks sāk izprast darbu un laiku, kas tajā ir jāieguldā + eksperimentē ar saturu un pasniegšanas stilu, lai piesaistītu cilvēkus. Manuprāt, ja ir interese par šādām lietām, tad tas var daudz ko dot.

    #178283
    Ernijs_E
    Participant

    Piekrītu shady, labāk taisīt kautko mazāku un tev interesējošu un tad lai viss attīstas, nevaiga būt kā draugiem.lv uzreiz visu uztaisīt!

    #178284
    Foxsk8
    Participant

    Ernijs_E wrote:

    Piekrītu shady, labāk taisīt kautko mazāku un tev interesējošu un tad lai viss attīstas, nevaiga būt kā draugiem.lv uzreiz visu uztaisīt!

    Tici man, ka viņi arī tā nedera, ka visu uzreiz uztaisa, viss ir gatavs jau. Vai tad pirmsākumos video varēja likt? 😀

    Veido blogu, vai arī pievienojies kādiem cilvēkiem un veidojiet kopā. Piemērs re kur pats notepad.lv. Cilvēki savācās izveidoja sākumā parastu forumu, vēlāk jau nelielu portālu un lietas pašas aizgāja.

    Piem veido blogu ar kādu draugu, draudzeni. Jo vairāk cilvēku strādā pie viena projekta, jo projekts ir lielāks, stabilāks un ar lielāku perspektīvu ar skatu uz nākotni.

    #178285
    eriks211
    Participant

    Par CS 100% netaisīšu, un no bloga arī jēga manšķiet nebūs, jo nebūs apmeklētāji 😕

    Gribēju taisīt SA-MP serveru skriptošanas forumu Š eit links Ne lietotāji, nekā..

    #178286
    Mr.Death
    Participant

    par lapu: baigi patīk augšpuse, interesants stils. žēl tikai ka lapas turpinājums nav tādā pašā stilā izveidots un atkal paverās kaut kāds opensource forumelis.

    par blogiem tur nu gan es Tev nepiekritīšu, apmeklētība, kā parasti, atkarīga no tā satura. piemēram es taisos drīzumā izveidot blogu, kuram paredzu lielu apmeklētību, jo zinu ko es tur rakstīšu.

    cilvēks nepirks mašīnu, ja nezinās ko ar to darīt vai kur ar to braukt.

    Nerunāsim protams par visādiem dīvaiņiem-mantas tīkotājiem, kas dzīvo pēc principa, “laptops mans, nezinu kā ar to rīkoties…”

    #178287
    eriks211
    Participant

    Tad par ko man taisīt, un kur dabūt lietotājus, kas rakstītu rakstus?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā