windovs,ubuntu un ārējais cietais

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD windovs,ubuntu un ārējais cietais

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157163
    Anonīms
    Neaktīvs

    kā lai korekti uriktē ārējo cieto lai darbotos pie abām sistēmām.Tātad lai es varētu ierakstīt windovā un redzēt ubuntu un otrādi.Esu mainījis fail sistēmas ,bet man nekas nesanāk.Kurā virzienā rakt,laikam kautkas jāmaina ubuntu,jo windovs kā monopols atkrīt,viņu ir pārāk daudz.

    #290364
    grisha
    Participant

    NOformatizee kaa FAT32. TAm jaastraadaa 100% abaas sisteemaas. VAr likt arii ntfs, agraak bija gan probleemas ar rakstiishanu, bet tagd laikam vairs nav.

    JA gribi darbinaat ext3, tad windowsaa izmanot shito: https://www.fs-driver.org/

    Tomeer neesi kaartiigi apstaastiijis probleemu. “Man te kaut kas nestraadaa” tomeer neder… .

    #290365
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nupat kārtējo reizi izmēģināju ,windovā noformatēju NTFSun ierakstīju filmu.Ubuntu viņu attaisa bet neredz.viss ir tukš filmas nav tukš cietais.

    #290366
    Anonīms
    Neaktīvs

    caur windovs noformatēju FAT32 un pieslēdzū pie ubuntu,bet viņš mauka saka UNABLE.

    #290367
    Anonīms
    Neaktīvs

    Un otrādi,Ubuntu noformatēju FAT un pieslēdzu pie windova .bet viņš man saka you need to format the disk.

    #290368
    mcb2
    Participant

    Nu nevajag deģenerātam ne kompi, ne inetu, ne arī vairoties!

    #290369
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vai tiešām kāds nevar tevi nošaut.kur Kur tas Ogotājs ar savu bratvu un pistoļetiem palika.Būtu LATVIJÄ€ viens daunis mazāk.

    #290370
    aoma
    Participant

    Cik glupam jābūt, lai ieteiktu “formatizēt” (vārds vienkārši svilina) 😀 uz fat32?

    Parasti ārējajos diskos glabā filmu kolekcijas un bekapus, ko tad, ja fails būs lielāks par 4GB?

    Izmanto vai nu NTFS vai ext4, pēdējā variantā windowsim vajadzēs šitas: https://www.diskinternals.com/linux-reader/

    šai gadījumā nemeklē vainu diskā, bet savā ubuntu, kam acīmredzot kaut kas trūkst/sačakarēts/līki uzstellēts.

    #290371
    shady
    Participant

    FAT32 noteikti netaisi, kā jau teica AOMA. Protams, var būt vajadzība, ja, piemēram, tavam TV ir vajadzīga FAT failsistēma, bet tas nav nopietni (problēmu var risināt savādāk).

    Konkrētajā situācijā iesaku pārinstalēt uz kādu no pēdējiem gadiem izlaisto Ubuntu vai Linux Mint – nav nekādu problēmu ar NTFS failsistēmu, atpazīst visu automātiski. Tā kā visticamāk tev ir vai nu morāli novecojis linux vai esi ar ko sačakarējis sistēmu. Ext3 vai ext4 arī neliec uz ārējā cietā diska, tu tak katru reizi nemocīsies, lai piedabūtu strādāt cieto disku uz svešiem windows datoriem.

    #290372
    BlackHalt
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā