Windows 8.1 draiveri laptopam

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Windows 8.1 draiveri laptopam

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160442
    Barons
    Participant

    Jāuzliek laptopam Asus K53BY, kur meklēt priekš laptopa Windows 8.1 draiverus?

    [img]https://www.bildites.lv/images/83dkdakzh2ucl0nan7e2.png[/img]

    #313320
    m_janis
    Participant

    Tā kā ražotāja lapā draiveri ir tikai priekš W 7, tad ja tiešām ļoti gribas to 8.1, vispirms var pamēģināt W7 paredzētos (daži var derēt, daži nē), vai jau pēc konkrētu dzelžu VEN/DEV meklēt to ražotāju lapā. Vispār jau W8 pats arī daudz ko sameklē.

    P.S.

    Kāda mārrutka pēc vispār uz šī būtu jāliek W8 ???

    #313321
    Barons
    Participant

    Uzinstalēts Windows 8.1, jau ir ievilkti daži Windows draiveri, ne Asus ne ADM draiveri nav ievilkti. Ceru laptopam AMD video driveri ir jāvēlk? Kaut arī, Catalist ir uzinstalējies automātiski.

    #313322
    m_janis
    Participant

    Un kas notiek Device managerī ? Ja tur viss OK un viss vajadzīgais darbojas – tad liecies mierā. Ja ne – nu tad kā jau teicu – pēc konkrētā dzelža VEN/DEV arī meklē. Kaut gan AMD Chipset Driver jau nu tā kā derētu (pie kam kā pirmo) uzinstalēt.

    #313323
    Barons
    Participant

    OK. paldies

    #313324
    3Dklucis
    Participant

    nu gan!citi kratās nost no ta 8.1 (man personigi ir bijis tas gods 5x nonest legalo WIN8.1) uz win7-..a te viens trakaais grib uzstumt taadam kam nemaz nav paredzēts

    #313325
    3Dklucis
    Participant

    Quote:

    Kur meklēt

    Ieskau so

    https://cracksoftware.co/driverpack-solution-14-5-download-full-version.html lai tik nedirs te kads ka tas nekur neder

    pedeja laika nevienu draiveri neesmu meklejis vis ar so smuki uzliekas un ar laiku nekadu gluku nav!

    Ar so salution pack pat atradu draiveri kautkadai divainai iekartai ko jau biju domajis ka beigta…takā lie lie gudrīsi te nedirš

    Asusiem pat korekti kameras draiveri uzliekas.. nav ar kājam gaisa ka tas ir ar razotaj draiveri…

    tur smuki visu lieko var nonemt…

    #313326
    ludis
    Participant

    Liec septitā draiverus un nebus nekādu problēmu.

    #313327
    ludis
    Participant

    Un tās driverPacks var iespraust…

    #313328
    Quagmire
    Participant

    Neko nav pamēģinājis, neko nesaprot un kaut ko ņerkst. 3DKluča ieteiktā draiveru paka ir ļoti laba štelle.

    #313329
    3Dklucis
    Participant

    Quote:

    Un tās driverPacks var iespraust…

    nu janu vienigais tavaa dirsā:D moska iztruukstošais draivers uzliksies…!

    #313330
    3Dklucis
    Participant

    Nuja parast laptopiem wireless vainu vainu ,eiji nu tur mocies -iemauc solution un sis atrod pats kurs .un uzliekas, janu galig nav kads draivuks tad piedava draivera lynku kas varetu atbalstīt vaidzīgo dzelzi !

    Minesu vienu vareantu -pasutiju no ķinas USB wireles ar anteni…līdz naca draiveris uzinstaleju itka vis stradaa,bet ik palaikam diskonektee…..nu neciesami-gribeju jau mest prom… Instalejot vienu kompi pievienoju minētas wireless un ar draiver pack mekleju draiveri -itka iekartu atrad a bet ieks diska draivers nebija tad bija iespejams meklet internet–sis nomuļaja un atrada itak saderīgu draiveri…skatos TP LYNK puļķim,bet draivuks jau tads kads jabuut.. uzinstaleju un par brīnumu nekadu gluku….vis super stradaa

    #313331
    Nelabojams
    Participant

    Un kā tad var tikt pie šī brīnuma? Mājaslapa kaut kāda nemākulīga un kreisa, neviena no tām saitēm reāli nedarbojas.

    #313332
    3Dklucis
    Participant

    Jā tas bija uz atro paraugs -Personīgi ka pedējo esmu vilcis so https://drp.su/ 13 versija pati piedavaja šo14 versija (8GB :))jautajumi bus ka diska dabus..es nopirk pa 7 eiro 16GB flashu…atzipoju failu un iemetu flesa ta visur man līdzi…Itka pedejais orentieris uz win7,bet lidzes i win 8 jo kas nebūs vedīs uz lynku sapasošo draiveri -man win 8 personigi neintrese ka ari daudziem dator ipasniekiem..jo talak jo trakāk -es pats palietoju pus gadu win 7 nu esmu uzlicis atpakal xp…,bet jaunie datori nemaz vairs nepazist xp :),otraadaak XP nepazīst jaunos dzelžus…

    #313333
    aoma
    Participant

    Kungi,pietiks. Savas karmas esat nodemonstrējuši, tēmu slēdzu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Tēma ‘Windows 8.1 draiveri laptopam’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā