AMD A8-3870K APU with Radeon HD Graphics 3 Ghz heat problem, pārkarst.

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU AMD A8-3870K APU with Radeon HD Graphics 3 Ghz heat problem, pārkarst.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158228
    Daivana
    Participant

    Lieta tāda, ka mans dators spēlējot spēli ( leag of legends ) uzkaras “freez”.

    Dators gandrīz jauns, virsū Win 7 Ult., problēmu nebija divus mēnešus, bet tagad gan sākās.

    Protams esmu licis low settings spēles grafikai, arī pašu desktop izmēru licis minimālu, atslēdzis visādus efektus, izpūtu dzesētāju, nekas nav overtaktēts, it kā viss darīts.

    Kad ieeju bios, tad arī tur novēroju kā temperatūra strauju ceļas kas likās dīvaini, jo kad esmu pieslēdzies pie os tad nekas tāds nenotiek, protams kamēr nespēlēju spēli..

    Asrock A75M-HVS pamatplate

    500W PSU

    procesorā ir integrētā grafiskā karte(Radeon HD 6550D), tā kā papildus nekā nav.

    Dažreiz zilie logi izlec, skatīt dump https://pastebin.com/KxEEiFPx

    Nekur internetā neatrodu, ka kādam būtu tāda problēma, vismaz citur iesaka pirkt citu dzesētāju.

    Ceru uz kādu atsauci.

    #297301
    Wuu
    Participant

    Muļķības, procesors never pārkārst ja nav bojāta dzese. Ja temperatūra būtu par augstu, procesors nomestu reizinātāju un tev zustu jauda. Ja procesors pārkarstu, dators izslēgtos, nevis mestu zilos ekrānus. Vis drīzāk ka bojāta atmiņa, vai barošanas bloks, vai cietajam diskam ir sliktie sektori. Apskatīt temperatūru procesoram var ar Core Temp programmu un notestēt procesoru uz stabilitāti var ar Prime95.

    #297302
    Daivana
    Participant

    Pieļauju problēma bija SW, noinstalēju AMD Catalyst Control centru, temperatūra normalizējusies, tagad spēlējot spēli uz pilnu jaudu, labi ja 50 C sasniedz 🙂

    #297303
    usins
    Participant

    Nu šim griesti ir 72,7 grādi pēc Celsija. tā ka nav liela rezerve, jo īpaši vasarā.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā