Andrīša znatoki – izlīdziet ar padomu!

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Andrīša znatoki – izlīdziet ar padomu!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158227
    TrakaisKursis
    Participant

    Problēma sekojoša – vajadzīga programma, kas uz Android (2.2) ieraksta sarunas. Vesela strīpa, ko esmu mēģinājis ieraksta tikai manis paša runāto, bet ne to, ko sarunā man atbild pa telefonu otra persona. Ja pareizi saprotu vajag programmu, kas kapčuro skaņu uz skaņas kartes (vai nu kā mobilajos pročos viņu sauc), nevis kapčuro tikai no mikrofona…

    Any idea?

    #297290
    depo
    Participant

    Kas par telefona modeli?Par tām programmām taisnība,neko nevar dzirdēt.Krievu 4pda.ru ir atsevišķas tēmas ar visādiem labumiem,kaut gan lielākoties ir vajadzīgas root tiesības un CWM.

    #297291
    TrakaisKursis
    Participant

    Motorola Defy. Man ir aizdomas, ka tā ir nepopulāra klausule un netiek pienācīgi saportēta, tāpēc vajag progu, kas kapčuro no skaņas kartes, ne tikai snaikstās pēc mikrofona.

    #297292
    m2tv
    Participant

    Degeni pat vairs google play nemāk lietot? Kaut vai Call recorder by ViktorDeg. Defy pasaulē pietiekoši izplatīts appu daudz. Izskatās ka iecirsts kāds puskreiss custom roms, jo defy defaultā no rūpnīcas nenāk 2.2 andris, un play veikals nezina ko īsti piedāvāt un usera zināšanu bāze ir tikpat vāja kā šī pavasara Latvijas hokeja izlase

    #297293
    TrakaisKursis
    Participant

    mak, šī jau tika uzinstalierēta un nestrādāja!

    #297294
    m2tv
    Participant

    softs ir strādājošs, stāv uz vecās trubas. v 2.7.3. Kas par rom uzlikts?

    #297295
    m2tv
    Participant

    Iesaku uzlikt andri 2.3.7 un cm-7.2.0-jordan vai MIUI-2.Xy, no visiem custom rom kas pārbaudīti šie bija visstabilākie un strādā viss. Vai arī atjaunot oriģinālo softu. Ja šis padoms nepalīdz tad visticamāk ir kāda dzelžu problēma pašam aparātam

    #297296
    RicoPico
    Participant

    Patiesībā arī manu prātu kādu laiku atpakaļ nodarbināja šis jautājums. Savam vecajam Galaxy S pirmajam (stock ROM) meklēju sarunu ierakstīšanas risinājumu. Biju krustām izracis to mārketu, bet nekas nederēja. Beigās @XDA izlasīju, ka sarunu ierakstīšanas f-ja ir iešūta Darky’s ROM 9.5 dialerī. Uzliku- darbojās brīnišķīgi So- ņemos spriest, ka Tev jāmeklē dialeris ar zvanu ieraksta funkciju –> https://bit.ly/18uaPyE

    #297297
    migors
    Participant

    Pats lietoju CallRecorder. Raksta pa tiešo. Skaņa ir ideāla.

    Strādāja labi arī uz LG p 500 https://db.tt/A1DjbzVM

    #297298
    RicoPico
    Participant

    CallRecorder darbojas uz Galaxy S3. Nezinu, kuru tieshi bija domaajis Migors, bet es notesteeju sho Google Play Market.

    #297299
    migors
    Participant

    CallRecorder strādā ideāli uz daudzām ierīcēm. Personīgi es Uz LG p500 biju uzlicis CyanogenMod un viss strādāja perfekti. Protams es priku Galaxy S3 jo uz viņa šis iet bez problēmām kā ir.

    Labākas par šo progu nav. Jūs gan varat eksperementēt un mocīties, bet principā es to jau esmu izdarijis. Cilvēkam ir priekšrocība mācīties no citu kļūdām.

    #297300
    m2tv
    Participant

    TrakaisKursis atrisināji problēmu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā