Aptauja: atverot web lapu, sāk kaut kas skanēt…

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Aptauja: atverot web lapu, sāk kaut kas skanēt…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154865
    samurajs
    Participant

    Kā Tu parasti rīkojies, ja atver kādu nezināmu lapu, un tanī uzreiz sāk skanēt mūzika vai audio reklāma?

    #275211
    shady
    Participant

    Meklēju, kur izslēgt, ja esmu iegājis lapā ar mērķi. Lielākoties man skaņa ir izslēgta, jo mūziku / radio klausos reti (telefons to aizvieto), tāpēc tas īpaši neuztrauc.

    #275212
    dzhonsons
    Participant

    Izvēlējos otro, bet, principā, variants kā shady teiktais. Ja lapa atvērta garām ejot, tad, sākot skanēt mūzikai, tā tik pat ātri tiek aizvērta.

    #275213
    Stormbird
    Participant

    3. variants. Un visas uzlecošās reklāmas ignorēju un uz tam principa pēc nekad nespiežu. Riebjas tādas antireklāmas.

    #275214
    Aldis
    Participant

    3. Gan darbā, gan majās klausos mūziku no datora, un ja kaut kas sāk skanēt vai bļaut pa virsu, tad… off lapai! 😀

    #275215
    nevertell
    Participant

    Ja lapai tāda ir, tad 3.14duj to lapu. Visi normālie webdev’i ciena savu darbu “lasītājus” un nav nekad gadījies tā, ka lapai, kas saturētu man vitāli svarīgu informāciju būtu šitāda figņa iekšā.

    #275216
    flasherr
    Participant

    -parastās uzņēmumu lapas ar mūziku momentā ciet, tādām lapām vajadzētu iespēju iebļaut mikrofonā un ‘otrā galā’ lai dzird, pārmācīt tos !@#$%

    -promo lapās,filmu u.c gan paklausos. lielākoties ir ok

    pss. notepad’ā.lv nevar ielikt defaulto windows logon skaņu (bet lai skan tikai 1reiz) ?? vot tas būtu ŠsŠm

    #275217
    Willis
    Participant

    Ja Notepad’ā nospiežot uz tēmas ‘ Aptauja: atverot web lapu, sāk kaut kas skanēt… ‘ iebrēktos kāda smagā roka gabals, tad aptaujas dati būtu daudz patiesāki .

    😀

    #275218
    Black
    Participant

    (cits variants)

    Iespraužu 3.5 ‘džeku’ iekš Front audio.

    #275219
    grisha
    Participant

    Ja kaut kas tikai fonaa mazliet nograb, vienalga, bet ja saak dragaat muuziku, tad lai iet rataa.

    Ja taa ir tikai pashreklaama, tad parasti jau ir iespeeja izlaist savu spamu, bet ja uzspiezh, tad taapat kaa ar politikjiem… .

    #275220
    Kon
    Participant

    Lapas jau dažādas – https://hypem.com/fast-forward/ <- dievinu šo, jo man vienmēr maz laika

    #275221
    tastins
    Participant

    Tā tracina! Nu ko var krist uz nerviem? nepietiek ar tiem uznirstošajiem logiem, vēl skaņ a? izturēt nevaru visas tās kustīgās reklāmas! Vot gadās uzspiest kad nevar ne saprast kur tas logs i, kā brīžiem Liepājniekos vai inbox. Tik nedod Dievs vēl te iespraudīsiet šitās reklāmas.. Biežāk klikinu uz parastiem baneriem, nu vismaz šeit.. cerams, ka vismaz ar to var atbalstīt Jūs, bet ja būs skaņ as reklāmas, tad toā būšu ļoti apbēdināts! Mož es 3X vairāk klikinu uz esošām reklāmām, tik lūdzu, nelieciet skaņ u!!! 😉

    #275222
    shady
    Participant

    Nē, nē – Notepadā tādas nebūs. Jā, ir bijušas reklāmas, kuras pēc noklusējuma ir bez skaņas (speciāli jāuzklikšķina, lai skaņa ieslēgtos), bet tas ir savādāk.

    #275223
    Jaunzems
    Participant

    Vai tiešām ir cilvēki, kas vēl nav izauguši no 90ajiem?

    #275224
    grisha
    Participant

    NEz kaa to domaaji? Gribi teikta ka audio reklaamas ir labas?

    Cik slimam jaabuut, lai tie meesli patiktu?

    #275225
    Anonīms
    Neaktīvs

    mūziķu lapās tas būtu ok, vēl pieļauju ka “zaļajās” lapās kkas fonā neuzkrītoši čivina. Bet pa lielam ārprātīgi kaitina un rada negatīvu attieksmi pret lapu. Daudzi sūdzas par skaņu.

    #275226
    Jaunzems
    Participant

    Es runāju par izstrādātājiem no perioda, kad gifi, mirgojošas bultiņas un skaņa fonā bija vēl modē.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā