Hyper-V, Ubuntu 16 un t”ikla konfigurācija

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Hyper-V, Ubuntu 16 un t”ikla konfigurācija

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162493
    russo
    Participant

    Interesē, vai ir REÄ€LI JĒDZOŠ I un adekvāti cilvēki, kas varētu uzsetapot nelielu mājas darba vidi.

    Cik maksā? Vai var izdarīt attālināti?

    Kādi nosacījumi un kas interesē:

    1) Windows 10 Pro + Hyper-V (ir WMvare Workstation licence, bet šis mani vairs neinteresē) TIKAI Hyper-V!

    2) Ubuntu 16.04 LTS server + Webmin/Virtualmin – Nekādas zuzes, sarkanās cepures utt. nekas cits izņemot minēto neinteresē.

    3) Pašlaik tam ir jāstrādā ar nolāpīto Tele2 4G Huawei b593s-22 rūteri (fiksēta IP), VAI labāk saslēgt to sūdu ķēdē ar Asus RT-AC66U vai D-Link DIR-880L. Respektīvi Tele2 uztaisīt kā kaut kādu sūda modemu un tīklu vēlams balstīt uz Asus rūtera tā, lai vēlāk izmetot to Tele2 miskastē es Asus varu vnk nomainīt IP un viss turpina šansēt.

    4) Absolūta un droša tīkla konfigurācija. Vajag, lai jeb kuri mani domēni/subdomēni strādā gan lokāli, gan ārēji. Tāpat arī kaut kas no limitēta RPC lietotāja sērijas utt. NS caur buddyns.com. Domēni gan NIC, gan DD24. Primāri interesē tikai viena Master domēna konfigurācija. Man vajag, lai uztaisot jaunu alias vai virtuālo serveri, viņš uzreiz ir pieejams lokālajā tīklā un arī ārēji.

    5) Mail servera konfigurācija ar visām verifikācijām utt, lai man nav problēmu ar kaut kādām blacklistēm utt. SPF, DKIM un citi zvēri. ROUNDCUBE + Webmail uz subdomēma – mail.domain.com. Arī jāstrādā lokāli un ārēji ar domēna vārdu nevis ip un nevis domain.com/mail. Lai visādi mēsli nevar caur mani sūtīt savu spamu. Imaps, Pop3 utt.

    6)Opcionāli varētu interesēt uz šī paša servera griezt arī Mongo un NodeJS. Bet te varētu būt problēmas, tādēļ to var atstāt visticamāk uz Docker. Līdz ar to šis īsti nav šī setup jautājums.

    7) Uz Host griezīsies arī citas virtuālās mašīnas. Viena ar Windows un tad daži Docker konteineri. Uz Host notiek arī darbs.

    😳 Vajadzīgs smuks GIT setups.

    9) File2ban

    10) Vajag lai smuki strādā FTP un lai varu saslēgt kaut kādu PhpStorm un citus zvērus ar to.

    11) Papildus fīčas – Sphinx, Tomcat tikai uzstādīšana un bāzes konfigurācija.

    12) Visādi citādi drošības sīkumi.

    13) Sēdēšu klāt un caur Skype uzdošu visādus dumjus jautājumus.

    14) Tas ko esmu aizmirsis.

    Pašlaik tas viss strādā kaut kādā mistiskā veidā, par kuru rūpējas senā acteku HuiViņZinKā dievība.

    Gribu salikt smuku jaunu setup un nomigrēt 1 vai 2 saitus un tālāk jau kurbulēt tikai šo.

    Dzelžu parametri ir parakstā.

    Cik šāds prieks vispār maksā?

    Varu jau pats dažas dienas nopisāties un kaut kā HuiViņZinKā labākajās tradīcijās to visu palaist, tomēr ir doma uzticēt to kādam adekvātākam cilvēkam.

    #327631
    SWC
    Participant

    25eiro/h + ceļa izdevumi + naktmītne+alko

    #327632
    usins
    Participant

    NU jau sapņi kā māja. Grib sazin ellē ratā ko un tā, vispirms būtu webmin ar ispconfig aizvietojis, kurš arī NS serveri smuki vada utt. GIR lokālo repo vai vinkārši klientu?

    Tele2 internets- paldies, nav jēgas uzņemties kaut kādam kaktu sūdam šo bīdīt. Ja mācītos, tad pats visu sadarītu. Ja kantoris, tad tele2 vai jebkas mobils ir metams.

    Par visiem blacklistiem, uzinstalējot vis snotiek, bet lai nenobloķē, vienmēr ir jāseko visam līdzi un jāmonitorē….

    #327633
    russo
    Participant

    GIT lokālo repo.

    #327634
    root
    Participant

    1., 2. Vispirms Tu pajaut reāli jēdzošu cilvēku, un tad pasaki, ka nekas cits, kā Ubuntu un Hrenovijs-V tevi neinteresē. WTF?

    3., 4. Absolūta un droša tīkla konfigurācija? Ar consumer-grade devaisiem, bez menedžēta rūtera un faiervāļa? Are you kidding me? 😀

    5. Tad tu vēl gribi arī lokālu mail serveri? Uz Tele2 mobilā neta?! Jes, of courz. 😀

    6. What? Kāds nafig… aj nē nevermind.

    7. So fucking what? Kas īsti jādara? docker-compose.yml uzrakstīt? 😀

    8. Kas ir smuks GIT setups? KAS IR GIT LOKÄ€LA REPO? Jebkura noklonēta GIT repo ir LOKÄ€LA repo pati par sevi – git ir decentralizēts. Tu gribi git serveri? Git workflowu? Ko? Git Enterprise lai tev uzliek? Nu ko bļe!

    9. “Fail2ban”

    10. Again, what? Kāds stormam sakars ar FTP? Remote edit? Tad nafig GIT?

    11. Un atkal – ko? Tu vispār apjēdz kam abi domāti? Sphinx šārēts? Tomcats kam? Kā appserveris?

    Un tad vēl Hiper-V viņam priekš Docker vajadzīgs. Pofig ka Hiper-V dockerim vajadzīgs tikai lai piešķiltu docker hostu uz Win mašīnas. Kas, ja ir NIX kaste pie rokas vispār nav nepieciešams. Kas vajadzētu būt by default ja Docker negriež dependencies kaut kādiem .NET servisiem.

    Konspektējot citus šī ģēnija postus, jamam ir pāris consumer grade kastes no kurām šis tīnis tagad veidos nākamo Salviz Net 5000 Web Hostingz jo jābūt 25/8 online jada jada. Redundancy and reliability, nu ar desktop mašīnām un mobilo netu – take a fucking guess.

    Looney tunes…

    #327635
    russo
    Participant

    Tavai zināšanai – pamuļķi tusējas datuvē. Ej pie saviem draugiem.

    Tavi secinājumi ir veca suņu sūda vērti un, šķiet, augstākā Tavu smadzeņu pilotāža.

    Sēdi savā webskolā un nelien tur kur Tev nav jālien. Es Tev nejautāju Tavu viedokli šeit. Tev nav pohuj, kā citi jājas? Vai vienkārši sen nebiji spīdējis, tā ka pilnīgi acīs cērtās aiz gribēšanas?

    Ir apstākļi, kādēļ ir vajadzīgs tieši šāds setups un es netaisos te izvērst sūdainu diršanu un spīdīgu krānu mērīšanu skaidrojot, kādēļ vajag tieši tā un ne savādāk.

    Es pats labi saprotu, kas ir labs setup un kas nē. Š EIT VAJAG TÄ€! Kas te nav saprotams!?

    Un par hosta kantori uz 4G var aizdomāties laikam tikai reāls auns…

    Nākamais…

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā