Jaunākais VLC setups invalīds?

Sākumlapa Forumi Software Audio/Video programmatūra Jaunākais VLC setups invalīds?

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151021
    Aldis
    Participant

    Dzīvoju kādu laiku uz 1.0 VLC pleijera, izdomāju updatoties uz jaunāko! Uninstalēju veco, lejuplādēju jauno no oficiālās lapas – https://www.videolan.org/vlc/download-windows.html

    Viss setup palaižas, ļauj visu personalizēt. Bet kad sākās pati instalācija, tā:

    [img]https://bildites.lv/images/f0nma7l9ci4fnvuw4yy.jpg[/img]

    Mēģināju novilkt no cita mirrora, tas pats.

    Vsp. ne pirmo reizi man ir bijuši šādi niķi, kautkas līdzīgs uzmetās arī pie klienta instalējot, bet tur lejuplādēju setup no cita mirror, un tad viss aizgāja. (Pati instalācija tā tad bij brāķis).

    Varbūt šis kā novēršams?

    #233255
    drono
    Participant

    Izskatās, ka nevar ierakstīt Program failos.

    Tu nemēģini gadījumā no limited user instalēt?

    Kas vispār par OS?

    #233256
    buipisLV
    Participant

    Esmu ar ko tādu saskāries, un cik atceros, palīdzēja instalēšana citā direktorijā(ne deflautajā programmu failu mapē).

    #233257
    Aldis
    Participant

    šis ir oficiāls Windows XP SP2 oem, pro…

    nelimitēts jūzeris

    program filēm nekāda permisija nav speciāli dota [piemēram kā read-only]

    paprovēšu citā mapē, vēl pamēģināsu portable app-u 🙂

    Man līdzīgi tiešām nesen gadījās pie klienta, tur lejuplādēju no cita mirror, un viss aizgāja… Protams, man ne visai tādi bug-i patīk… 😀 Jo pa tiešo ERRORA teksts tulkojumā nozīmē, ka no setupa nevar izvilkt laukā vlc.exe, un vēl čupu ar failiem. Sūdīgi 😀

    #233258
    aoma
    Participant

    Š āds pats setups no Softpedias sourcēm man darbojas normāli. Pamēģini atvērt ar 7-Zip un pārbaudīt. Var arī vispirms izvilkt atsevišķā mapē un instalēt no tās.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā