Joomla+Virtuemart

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156613
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kadu laiku jau https://www.pekausis.lv darbojas savā pašplūsmā un tādas patiešām nopietnas problemas nav bijušas..

    Tā kā ar programmēšanu esmu uz Jūs izvēlējos šo risinājumu..

    Nu gan ir sākušās problēmas un es nevaru izdomāt kā pareizāk risināt problēmu.

    Lapa ir lēna, uz to es pieveru acis, taču, kad online parādās vairāk kā 5 lietotāji, tā tik pat kā apstājas..

    a)mainīt J+V uz kādu citu bezmaksas variantu, piemēram, ECommerce

    b)hostēt uz virtuālā servera(pašlaik shared hostings) un nospļauties uz lendarbību, moška pavelk

    c)sakasīt kādus 200Ls un paņemt kādu gatavu variantu LV tirgū, pielāgojot dizainu..tādu netrūkst tikai, lai viss strādā kā nākas ņemot vērā šo mazo ciparu

    d)cits variants

    Ir tā, ka ir pieradums pie joomlas un virtuemart un google palīdz daudz dažādu jautājumu risināšānā. piemēram tas pats xml priekš krupirkt nedaudz pamainot CSVI plugina izveidotos failus ir ērti un izdarāms jekuram kam nav skaidrs kas ir programmēšana..

    Kāds kantoris piedāvāja pa 500ls ieviet kārtību, laikam jau jauns produkts ir lētāks, kā kārtība esošajā 😀

    Ceru uz konstruktīviem ieteikumiem un kritiku.

    #286343
    migors
    Participant

    es arī neesmu programmētājs un tāpēc man patīk joomla. Bet tādas problēmas kā tu stāsti nekad neesmu novērojis. Savulaik kad notika visi praidi un pretpraidi tad man nopride.lv lapai bija līdz 7000 apmeklējumu dienā un nekādu problēmu nebija, virsū bija arī virtuemart. Tā pat savai firmai pats tiko saliku lapu un ielādes ātrums ir pat ļoti apmierinošs. Domāju ka ir vairāk jāpalasa par forumu kā pareizi optimizēt joomla.

    Protams vari arī kādam maksāt, bet ja tik tālu esi ticis tad neiesaku atmest.

    Tev ir jāieslēdz gzip

    jāieslēdz cache

    jāsamazina HTTP Requests – 116, manām lapām ir tā ap 20 līdz 35 un tad tas ir daudz. Uzinstalē yslow, google pagespeed, patestē paskaties. Ne pārāk daudz be priekštatu dos par to kas jādara.

    Jāsamazina bilžu skaits pirmajā lapā. Tev kopā pirmajā lapā lādējas 31 css bilde no templeita un 66 citas.

    Vēl izvāc tos visus banerus ārā apakšā, katrs no viņiem arī to visu pasliktina.

    https://www.siteground.com/tutorials/websiteperformance/joomla15.htm

    Protams rakstot šeit vēl it īpaši par joomla var izpelnīties uz kārtējiem apvainojumiem. bet ja ir vēlme uzraksti pm un es kādu vakaru skype varu pastāstīt. Un ja tik tālu esi ticis tad jau visu var atrisināt.

    Nu un vēl šito pamaniju: Eurika davinajums Jelgavas pilsetas slimnicas bernu nodalai. WTF?! ar iframe ielikta cita lapa. Izņem to ārā un būs 100 reizes ātrāk.

    ieliec bildi un saiti

    #286344
    drunk_lizard
    Participant

    tak lapele ir izdraasta…

    #286345
    flasherr
    Participant

    sāksim ar to, ka labajā malā ir slaidšovs ar 50 produktiem..

    lapā Google analytics ir ievietots 2 reizes

    Google maps vietā ieliec bildi (uzklikšķinot aiziet uz kontaktiem)

    tālāk skaties, ko rakstīja migors

    #286346
    Foxsk8
    Participant

    Neizprotu nedaudz šos interneta veikalus, par telpu īri parastam veikalam ikmēnesi tiek tērēti līdzekļi, uzturēšana, utt… bet ineta videi, kur reāli tev ikdienas var apmeklēt vairāk potenciālo pircēju nekā parastam veikalam, tur vienmēr naudas nav.

    Tēmas autoram, paņem normālu, sakārtotu dizainu, sistēmu, nu kaut vai paskaties uz wordpress bāzi, magento bāzi:

    https://themeforest.net/category/ecommerce

    Cenas arī pieņemamas.

    Joomla priekš interneta veikala, nu nezinu, lietot var, bet te pievienošos drunka domām. Dizains no tādām joomlām, nav nekāds, es kā klients ieejot tādā lapā, vispirms skatītos, cik lapa ir droša, kārtīgi izveidota, ērta lietošanā un saprotama, un tad veiktu kādu pirkumu.

    Pārsvarā mēs tieši veidojam šos veiklaus uz WP bāzes, vai nu izmantojot WPStore kurš mums jau ir modificēts un pielāgots, un var salikt praktiski ar jebkādu custom dizainu kopā, vai nu arī klients izvēlas kādu no gataviem WP komerciāliem skiniem, uz kuriem veicam nepieciešamos sistēmas uzlabojumus, cik nu skina ietvaros tos var veikt, tā lai tas nepārsniegtu minimālos budžeta izdevumus.

    Piemēram salikt uz kaut kādu wp skinu, komercijas sistēmu, ar normālu dizainu, atmaksas opcijām, kādām 3 valodām, izmaksātu ap 200 – 300 ls, ieskaitot ši skina, risinājuma iegādi.

    #286347
    Anonīms
    Neaktīvs

    Paldies par padomiem..

    biju pilnībā pārliecināts, ka gzip ir ieslēgts, jo ar to bija problēmas kad hostētājs mainīja php versijas..lai nu kas tur bija vai nebija, pēc jaunas instalācijas un datu atjaunošanas to nebiju ieslēdzis..

    Google pagespeed no 61 uzleca līdz 79 pec ieslēgšanas..

    Ar kešu nomocjos pirms gada, jo Virtuemart grozam un lietotāju sesijām bija jālabo kods, to rokoties pa forumiem biju savedis puslīdz kārtībā..

    Š ādas tādas lietas pagespeed palīdzēja savest kārtībā, bet lielākā daļa prasa zināšanas kādas neesmu apguvis :d

    Nomainīju to kartes moduli pret bildi, kas uz servera ir ar echo izvadot pareizi vai nepareizi nezinu, taču sapratis esmu arī to, ka nedrīkst likt browserim pārbaudīt attēla lielumu, respektīvi attēls jau uz servera jāliek vajadzīgajā izmērā, ar šo arī dažus http pieprasījumus samazināju..

    spēlējos ar wordpress + wpecommerce uz lamp, taču kkas man tajā visā nepatīk, varbūt, ka jo vienkāršāk, jo labāk, taču tam ko piedāvā virtuemart n tuvu nestāv funkcionalitātes ziņā..

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā