Kā lai sakomplektē PC

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Kā lai sakomplektē PC

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145862
    quizzical
    Participant

    Pēc kādiem parameteriem skatās vai kopā sader:

    Mātesplate <-> Procesors

    Mātesplate <-> video karte

    Mātesplate <-> RAM

    un tieši pēc kā skatās cik jaudīgu vajag barošanas bloku?

    #169034
    Foxsk8
    Participant

    Mātesplate – RAM

    Jo ja es gribu DDRII, tad vajadzēs māteni ar tādu atbalstu

    Tālāk būs jau vajadzīgs procis priekš mātenes socketa. Tā kā es parasti skatos pēc RAM un CPU.

    #169035
    Mr.Death
    Participant

    1) skatās pēc procesora socketa (ligzdas) uz mātesplates un paša Procesora.

    2) skatās pēc operatīvās atmiņas ligzdām uz mātesplates un pašas operatīvās atmiņas, kā arī Mhz.

    3) skatās pēc videokartes un tās ligzdas uz mātesplates.

    Vislabāk priekš mūsdienām ieteiktu paņemt kādu plati uz Socket AM2 ar DDR2 un PCI-Express videokarti 😉

    Padārgi būs bet kompis līdz ar to strādās ātri.

    Uz AGP videokartēm un DDR RAMiem kā arī vecā tipa mātesplatēm praktiski jau vari vairs neskatīties ja vien nav tā pašvakāk ar piķi, jo vecie lūžņi salīdzinot ar jaunajiem ir daaaudz lēnāki.

    #169036
    quizzical
    Participant

    bet peec kaa var noteikt cik jaudiigu proci matene var pavilkt? uz maatenes buus noraadiic tieshi cik GHz velk, vai peec kaadiem citiem parametriem?

    #169037
    Tvinky
    Participant

    Es domāju, ka nav jāskatās uz procesora frekvenci un tad jāmeklē cik mātesplate var pavilkt. Ja ligzdiņa mātej ir, tad, lai cālīts aug 😛

    P.S Protams varu kļūdīties, dzelžos esmu 0

    Edited:

    AGP tagad paliek dārgāki, jo tos jau gandrīz, jeb arī neražo. Viss tagad pāriet uz PCI Express

    #169038
    usins
    Participant

    Visam pamatā ir mātesplate- jo pilnīgi visas komponentes ir saistītas ar to- vajag pēc iespējas caurlaidīgāku (ātrdarbīgāku) mātesplati, lai viņa nebremzētu kompii! Kā saka- kompis ir tik ātrs cik viņa lēnākā detaļa 😉

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā