MacAffe errors

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic MacAffe errors

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162341
    IneseL
    Participant

    Laptops sācis dīvaini uzvesties. Reizi dienā parādās zils logs, kas paziņo par sistēmas restartu. Tad vēl atverot interneta lapas Google Chrome paziņojumi par nereaģējošām lapām. Paraku tālāk un parādās dažādi errori, kas saistīti ar mctkschedulerservice.exe

    un šāda veida paziņojums:

    Application: McTkSchedulerService.exe

    Framework Version: v4.0.30319

    Description: The process was terminated due to an unhandled exception.

    Exception Info: System.NullReferenceException

    at SchedulerTasksHelper.SchedulerMgr.OOBEWait()

    at SchedulerTasksHelper.SchedulerMgr.Process()

    at SchedulerService.Service1.SchedulerThreadWork()

    at System.Threading.ExecutionContext.RunInternal(System.Threading.ExecutionContext, System.Threading.ContextCallback, System.Object, Boolean)

    at System.Threading.ExecutionContext.Run(System.Threading.ExecutionContext, System.Threading.ContextCallback, System.Object, Boolean)

    at System.Threading.ExecutionContext.Run(System.Threading.ExecutionContext, System.Threading.ContextCallback, System.Object)

    at System.Threading.ThreadHelper.ThreadStart()

    Kas notiek ar sistēmu un kāto var “izārstēt”.

    P.S. Š ajās lietās esmu diezgan liela blondīne 😀 tāpēc, lūdzu, visu pa punktiem pēc kārtas 😀

    #326857
    ruukjis
    Participant

    Ir kāds īpašs iemesls kāpēc izmanto McAfee?

    #326858
    IneseL
    Participant

    Nē, nav nekāda iemesla. Tas pats atbrauca, kopā ar kādu citu programmu. Vairs jau neatceros kādu. Man šķiet, ka tas ieradās pie Adobe upadate.

    Jau teicu, ka esmu blondīne 😀 droši vien nepamanīju kādu ķeksi.

    Vai es drīkstu to vienkārši ņemt nost caur kontrolpaneli?

    Man jau puse no tām programmām liekas pilnīgi nevajadzīgas, bet kad reiz kādu, manuprāt nevajadzīgu noņēmu, sanāca, ka tā ir pat ļoti vajadzīga.

    #326859
    IneseL
    Participant

    Piemēram netieku gudra, kāpēc Microsoft Visual C++Redistributable vajadzīgi tik daudz 2008, 2010, 2012….. un vai vispār vajadzīgi. Varbūt pietiktu ar vienu? varbūt man nevajag nevienu?

    #326860
    samurajs
    Participant

    To idiotisko MacAfee piedevu pie Adobe Flash – ārā un bez domāšanas.

    Kas attiecas uz tiem “redistributabļiem” – viņi ēst neprasa un šur-tur vajadzīgi. Te var palasīt ko tie dara:

    http://www.howtogeek.com/256245/why-are-there-so-many-microsoft-visual-c-redistributables-installed-on-my-pc/

    #326861
    IneseL
    Participant

    Paldies 🙂 Jautājums atrisināts 🙂 Dators uzreiz atdzīvojās. Citādi jau man gandrīz likās, ka šim pēdējā elpa 😀

    #326862
    Aldis
    Participant

    Inese, ja nu kas, noteikti tas McAfee atskrējis būs kopā ar Adobe Flash atjauninājumu. Nākošreiz lai nenoķertu to, atjauninot Flash-u noķeksē nost “īpašā piedāvajuma” ķeksi. :

    [img]https://i.imgur.com/qcimagM.png[/img]

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā