Mekleju kadu kas varetu izstradaat forumu+ googlemaps

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Mekleju kadu kas varetu izstradaat forumu+ googlemaps

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148633
    Skyforger
    Participant

    Nu es uzbliezu vienu nakti te tadu web lapu uz CMS e_107 viss itka strada labi bet kartes plugins gljuko un neiet atkal vinsh ir rakstiits javascript no ta vispar neko nesaprotu. Taka projekts attistas nedaudz un cilveki ari registrejas shad tad 🙂 domaju varetu kautko normalu uztaisiit vai ari salabot to pashu kartigi.

    majaslapa http://www.latviesiuk.com

    Interesentiem rakstiit te bet labaak uz

    skype : debesukaleejs (parasti esmu pieejams 12 – 5 ritaa pec latvijas laika un un ap 3 pecpusdienaa ja gribat ap 3 pecpusdienaa tad uzvaniet uz skaipu ap 2:30 un pamodiniet mani 🙂

    #197016
    Foxsk8
    Participant

    Izskatos, ka tev tur nebūs nekāds finansējums, ko maksāt cilvēkam, kas saveidos tev to visu. 🙁

    Pag, te taču daGrevis, bija ielicis darba sludinājumu.

    https://notepad.lv/post39243.html#39243

    #197017
    Skyforger
    Participant

    Ka tu vari zinat kads ir mana finansejuma budzets ?

    Neinteresee nevienam kas te apgrozaas labi atradishu citus vienkashi es labak izmantoju freelnacera pakalpojumus nevis maksaju kautkadai firmai !

    #197018
    grisha
    Participant

    Nu jaa, bishku gljuko gan 🙂 , kaut gan iemetu konkreetas koordinaates, taapat dziivoju okeaana viduu 🙂

    Ideja lapai ir laba, tikai pieeja, skjiet nepareiza. Uztaisi vinju labaak kaa sociaalo portaalu. Un to banneri ar samazini reizes triis… .

    Ja buutu iespeeja kraameet iekshaa bildes, kaut kaadus blogus, mani tur redzetu daudz biezhaak.

    #197019
    Foxsk8
    Participant

    Ja interesē, varu uzmet playground, ar forumu un globālo user google maps, tālāk varēsi ķidāties.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā