mixveikals.lv

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic mixveikals.lv

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163125
    Microstar
    Participant

    Tātad gribēju uzdot vienkāršu jautājumu vai kāds ir iepircies šajā interneta veikalā, un kādas ir atsauksmes ar priekšapmaksu nav problēmu ? Negribu tikt apčakarēts tādēļ jautāju kādam no jums.

    #331820
    sisidra
    Participant

    Patiešām ej pasūkā un pēc tam pakaries.Starp citu vai TOP veikals būs labs lētās šmigas iegādei ,vai jāiet uz maksimu .Man ar negribas būt apčakarētam.

    #331821
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu aizej uz to Gogola iela 14 – 2A un apskaties.

    Pamatkapitāls 1€ jau nozīmē ka greiza sija. Cik ta vēl iemeslus vajag?

    #331822
    ruukjis
    Participant

    Š ito vajag dzēst – reklām raksts. Esmu gatavs saderēt, ka Microstar ir minētā veikala darbinieks (mārketinga direktors 😀 ) vai ieinteresēta pusē. Attiecīgi, lai kāds spams te nietu vaļā no viņa komenti te vairs nebūs.

    #331823
    Microstar
    Participant

    Mani apbur tas, ka neviens nav iepircies, bet stulbības vienalga ir jāuzraksta. Man jau pašam liekas, ka tur viss nav gludi tādēļ arī jautāju kādam kurš varbūt ir iepircis un var izteikt savu viedokli.

    #331824
    ruukjis
    Participant

    oook, šis ir, kas jauns. Tu piedod mums, bet šeit līdzigi firmeļu spameri izpaužas tik bieži, ka jebkurš jaunpienācējs, kura pirmais jautājums ir par e-veikalu, tiek uzlūkots kā potenciāls reklāmists.

    Lai nu kā tā bode ir jauna – eksistē tikai kopš 20. jūlija un savu vietu atradusi tikai 11. oktobrī. Attiecīgi, maz ticams, ka viņiem ir baigais klientu loks.

    Būtu labāk pastāstījis kādēļ vēlies iepirkties tieši šajā e-bodē…

    #331825
    Andron MacBeton
    Participant

    Pirdūķim pa šito 1kārši taisnība. Ir jāapdomā kāda vella pēc kāds šitādu reklamē.

    #331826
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Izskatās ka tam veikalam auditorija ir tas kontingents, kas klausās MIX FM radio.

    #331827
    darklight
    Participant

    Principā Latvijā ir tikai kādi trīs līdz pieci i-veikali, kam es būtu gatavs dot priekšapmaksu. Konkrētais noteikti nav starp tiem.

    #331828
    uldics
    Participant

    Nē, un pēc šādas reklāmas to pat netīšām vairs neizdarīšu. Klikbaiteris bio peso.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā