Problēma ar Linux Mint

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Problēma ar Linux Mint

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155884
    krampis
    Participant

    Mana pirmā pieredze ar linux beidzās samērā bēdīgi, plkst. 3 no rīta es metu mieru, zaudējis cīņu… Instalēju Linux Mint uz ~7 gadus vecas kastes, jo to bija nomocījis Win XP. Uzinstalēju linux pēc atrastās pamācības izveidojot attiecīgās partīcijas.

    Viss it kā ok, bet pēc skata jau instalācijas sākumposmā vizuāli kaut kas nebij ok saistībā ar grafiku (domāju, ka pēc uzintalēšanas vai updeitiem tas atrisināsies, līdzīgi kā tas ir ar windows OS).

    Pēc instalācijas bez izmaiņām, cerēju uz updeitiem… Tieši izleca lodziņš saistībā ar nvidia kartes draiveriem, kurus piedāvāja lejupielādēt un aktivizēt. No četriem piedāvātajiem izvēlējos tos, ko rekomendē pati OS. Tālāk novilku arī pārējos pieejamos updeitus, kas ar TELE2 mobilo internetu bija ļoti garš process……….

    Pēc restarta BEZ izmaiņām, vēl jo vairāk tagad man vispār netiek rādīta nedz augšējā, nedz arī apakšējā “rīku” josla, kuras pirms updeitiem tika attēlotas sakropļotas video driveru dēļ. Paspaidot Home ikonu, paslēgājot mapes OS vienkārši nokarās. Instalēt jaunus draiverus neļauj, saka, ka nav administratora tiesību (kārtējais WTF!?)

    Nezinu kur tieši esmu tik briesmīgi lažu nolaidis, ka iesācējam draudzīgāko Linux neesmu mācējis uzlikt… :S

    #281860
    shady
    Participant

    Un kas tev notiek ar šo: sudo nvidia-xconfig?

    #281861
    piwchix
    Participant

    Pie login screen izvēlies Gnome Classic sesiju, tad vajadzētu būt visiem paneļiem redzamiem.

    Tad atver System->Administration->AdditionalDrivers un testē kādu no nerekomendētajiem draiveriem.

    #281862
    krampis
    Participant

    shady, pamēģināšu, tiklīdz būšu atpakaļ no darba. Pie malas mest negribās, sliktākajā gadījumā mēģināšu pa jaunam likt virsū. Vienīgi gribētos vēl zināt vai Mint būtu pareizākā izvēle kastei ar P4 2,66 ghz proci un 1 gb ramu ? Cik urbos pa forumiem, tad ļoti daudzi iesaka kā iesācējam draudzīgāko un ērtāko os…

    piwchix, man nav nekāds login screen, laikam tāpēc, ka pie intalācijas ievadot paroli atķeksēju, lai automātiski ielogojas. :S

    #281863
    root
    Participant

    Pēdējais mints nav paredzēts vecmāmiņām.

    Puppy, Debian XFCE/LXDE, Chrunchbang, pretty much jebkura mazjaudas ose. Bet nejau G3 bloats.

    #281864
    krampis
    Participant

    Nu vo, a es sadomājos Ubuntu vai Mint tik krāmēšu virsū… ;/

    #281865
    root
    Participant

    Nekā nebija. Mints un Ubunts ir pārbāzts ar softu, kas tavu kasti ar šiem parametriem vienkārši iztukšos. Ja gribi viegu, ērtu un kaut cik saprotamu, liec vien Debian vai Crunchbang. Debiani vari likt kaut ar Gnomi, pieņemu, ka ja video ir vismaz kaut cik pieņemams, darbosies bez problēmām.

    #281866
    aoma
    Participant

    root kā vienmēr muļķības sarakstījis, Felicia vai Helena uz šādas kastes lidos, ir likts pat uz vecākām, tikai neņem Rūķi, bet kādu no vieglajām vidēm.

    #281867
    root
    Participant

    Jā, uz šī arī w2k lidos. Un w98 arī, probably. Pieņemu, ka arī freedos. (???!!!!!)

    #281868
    krampis
    Participant

    Nu es jau ar kā nezinīts aizmirsu pieminēt, ka krāmēju virsū Mint 12, kas laikam tiešām pa smagu.

    #281869
    dwarf07
    Participant

    Man uz līdzīgas konfigurācijas portatīvā (P4 mobile, 512 MB operatīvā) ar Mint 12 bija identiski gļuki, tikai nebija čakara ar draiveriem, visu atpazina normāli. Pakāpos soli atpakaļ – Mint 11 aizgāja normāli.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā