SkyDrive pārtaps par OneDrive

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Īsziņas SkyDrive pārtaps par OneDrive

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159381
    samurajs
    Participant

    Februāra beigās Microsoft pārsauks savu mākoņservisu SkyDrive par OneDrive. Cik avoti ziņo, pamatiemesls ir tiesiskas cilmes: kāds šo zīmolu jau aizsitis agrāk un nu prasa atpakaļ. Ziņots, ka lietotāji, kuriem piešķirts 7 GB diska vietas uz SkyDrive, varēs bez maksas iegūt vēl līdz 8 GB papildus (ielādējot profilbildi, uzaicinot draugus). Vēl paredzētas koplietojamās mapes (Co-owned) un dažas citas nianses.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_newdrive_sisu_212_1.jpg[/img]

    #306411
    RicoPico
    Participant

    Man līdz austiņām pietiek ar bezmaksas 52 GB iekš DropBox. Vai iekš tā SkyDrive ir kas tāds, kā nav DropBox? Google Drive? Vai ir vērts migrēt prom no DropBox?

    #306412
    samurajs
    Participant

    Es pieteicos, kad Skydrive vēl 25 GB dalīja. Teicama vieta bilžu bekapu glabāšanai, perfekta albumu pārskatīšana. Nekur citur mākoņos tādas nav.

    #306413
    RicoPico
    Participant

    Jā, nu es pie 50 GB tiku ar dāsnu Samsung labvēlību, kad pirku savu Galaxy aparātu. Neviens cits serviss šobrīd nepiedāvā tik lielu bezmaksas vietu. Da man arī neko citu nevajag, kā vien nomest dažas bildes vai dokumentus mākonī, lai būtu pieeja no visurienes. Tiesa, to “dažu” bilžu&stuff apjoms sasniedz jau 16 GB uz šo brīdi…

    Zinkas būtu riktīgi kruta? Ja no tāda mākoņa varētu iebūtoties. Nomet kaut kādu Debian distru uz mākoņa, un piešķilies pie savas OS darbavirsmas no jebkura PC. Iespējams, ka es esmu tankā, un vienkārši nezinu, ka tāda iespēja pastāv. Bet nepastāv taču, vaine? Viss ko UEFI piedāvā, tas ir iebūtoties caur LAN no sava servera 192.168.x.x tīklā. Tādu publisko, worldwide servisu, liekas, nav.

    #306414
    garaisezis
    Participant

    jautājums kādam zinošajam!! varbūt ir kāda mākoņu glabātava ar FTP pieeju ar vismaz 10GB glabātuvi…

    #306415
    Aldis
    Participant

    Varam sarunāt, tikai par simbolisku samaksu.

    #306416
    garaisezis
    Participant

    paldies, iztikšu bez…. lētāk sanāk pašam savu cietni nohostēt mājās, lai klusi stūrī dīc…

    #306417
    Aldis
    Participant

    Arī.. 🙂 Un piekrītu..

    Bet tieši FTP piekļuvi pašreiz testēju – dati starp diviem serveriem ar backup iespēju – apjoms ir, ātrums stabils. 🙂

    #306418
    Quagmire
    Participant

    Tie 50GB taču ir uz noteiktu laiku, nevis uz visu mūžu, vai ne?

    #306419
    RicoPico
    Participant

    Neko nezinu- ~pusotru gadu atpakaļ man piešķīra, tā joprojām lietoju.

    Ja atņems- būšu pikts.

    #306420
    RicoPico
    Participant

    Cik mēnesī prasi par.. teiksim.. 50 GB? Vai ir kādas privātuma garantijas? Performances garantijas? Failu glabāšanas ierobežojumi? Cenā tiek iekļauts līdzjūtīgs uzsitiens pa plecu, ja pazūd dati (pālī kāds uzkrīt uz servera un aplej RAID kontrolieri ar svaigi vemtu apelsīnu sulu)?

    #306421
    nevertell
    Participant

    Ja lieto FTP, privātums nekāds. Esi kādreiz ar wireshark spēlējies ? Nu izslēdz skaipus un visu citu, lai tīkls pēc iespējas klusāks. Tad ar vienu kompi pie wifi palaid wireshark, ar otru kompi mēģini pieslēgties pie kāda ftp, kuram parole virsū. Umcā, pieejas dati redzami pleintekstā. Neteiktu, ka arī transfēri būtu droši.

    Mega saprot, kas ir privātums, dod tev tīru fs pieeju caur savu api un visa kriptēšana notiek klienta pusē.

    #306422
    RicoPico
    Participant

    Nu tāda veida serveri es nekad nejūgtu wi-fi ēterā. Sēdētu uz vada aiz NAT. Tas ir viens. Un ja jau es būtu nolēmis piedāvāt tāda veida servisu, prasot par to naudu, tad es noteikti neizmantotu pliku FTP.

    Jā, esmu lauzis WEP paroles ar WireShark, pētījis publisko AP ēteru un šobrīd aktīvi iepazīstos ar BackTrack piedāvātajām iespējām. Tīkla drošība man šķiet ļoti interesanta nozare.

    #306423
    izluks
    Participant

    “Mākoņu” tagad tik daudz, nevar visiem piedāvājumiem izsekot! Man personīgi lietošanā, dropbox – 58 GB – Samsung dāvana (2 gadi, bet pēc diviem gadiem noteikti iegādāšos jaunu tālruni), BOX – 100 GB (uz mūžu) HP dāvana, MIN SKY – 52 GB sakaru provaidera dāvana, ONE 100 GB (uz mūžu) interneta provaidera dāvana! Tie ir tie kurus es zinu un “lietoju” noteikti šādu piedāvājumu ir dikti daudz! Ak jā, mcafee dāvana, laikam 100 gb arī sanāk uz mūžu, jo lielo antivīrusa paku man dāvina banka katru gadu…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā