Skype relayed dažreiz

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Skype relayed dažreiz

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148536
    Tmkks
    Participant

    Sveiki. Man te jau kādu laiku ir tāda neliela, bet kaitinoša problēma ar skype.

    Vienā dienā man FW izmeta paziņojumu, ka vēlas kaut kādam procesam (Windows procesam, nosaukumu aizmirsu, tiešām) dot pieeju internetam, es netīšām uzspiedu aizliegt. Man ir Eset Smart Security 3, btw.

    Un kopš tā brīža man skype (tikai skype) failu sūtīšanas ātrums citiem lietotājiem ir samazinājies, citiem nē.

    Dažiem man ir:

    [img]https://img.lejup.lv/thumbs/1239832054.PNG[/img]

    Dažiem normāli.

    Es tiešām nesaprotu kā tas viens process to var izdarīt. Varbūt citur tā vaina, jo nekam citam ātrums nav ietekmēts.

    Esmu mēģinājis pārinstalēt AV, pārinstalēt skype, noņemt FW blokus programmām, nu, lai prasa pa jaunam pieeju, bet nekā..

    Tad nu, visbeidzot nolēmu prasīt jums palīdzību. Varbūt jūs spēsiet palīdzēt, jo šis man tik tiešām kaitina.

    Jau iepriekš, paldies.

    #195617
    Aldis
    Participant

    Starp jums nav kautkas ar ruteriem kartiba… viens no jums sezh ka passive useris aiz firewall 🙂 (Piemeram par DC++ vieglak paskaidrot kas ir active un passive lietotajs)

    https://forum.skype.com/lofiversion/index.php/t18471.html

    Ja nu kas, tieshi par to pirmspedeja postaa sheit spriedelee.. 🙂 Ko nozime relayed…

    Ja tas ir tikai darzeiz, tad priecajies, vaina nav tavaa firewall, ruutera konfiguraacijaa, bet gan cilveka kam tu suti – jo ko tu zini, lieto iespejams kadu triatel, vai mazjaudigu internetu!

    #195618
    Tmkks
    Participant

    Nu, tam cilvēkam, pirms tā negadījuma, sūtījās ar 400kB/sec, bet pēc tam ar 3kB/sec.

    Vārbūt mana rūtera setiingi nepareizi kkā kļuvuši?

    #195619
    Andron MacBeton
    Participant

    Routerī un firewallī ieslēdz UPnP!

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā