Starptautiskie zvani

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Starptautiskie zvani

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154160
    Kon
    Participant

    Ir nepieciešama teju ikdienā un paralēli skype sazināties ar Vāciju, kā to darīt viss lētāk?

    Pieredze/zināšanas/iztēle/izdoma welcomēta

    #270343
    archeens
    Participant
    #270344
    reGative
    Participant

    wnk caur Skype čatu vai videozvanu. Tas nemaksā necik. Ja vien tajā galā Vācijā ir tas Skype. Ja nav, lai uzliek, lai viss ir bezmaksas. Mans tētis reizēm runā ar radiniekiem no Vācijas, abos galos ir Skype un tas ir par velti.

    #270345
    grisha
    Participant

    Es, starptautiskaam sarunaam, izmantoju SKype Out. Pagaidaam nekas leetaaks nav atrasts. Taa kaa Skype ir arii pieejams uz telefoniem, tad vispaar nekaadu probleemu. Piesaistam Paypal pie Skypa un neuztraucamies ka saruna peekshnji paartruuks.

    #270346
    samurajs
    Participant

    Es šim mērķim lietoju Windows Live (MSN) videozvanu. Tāpat par velti, un kvalitāte labāka par Skype.

    #270347
    Kon
    Participant

    īsā termiņā pirkt tālruni, kas atbalsta skype zvanus neatmaksāsies, vispār minēju, ka skype neinteresē kā variants

    interesēja vairāk mob.op. salīdzinājumus or smth like that, bet tagad jāpēta arčēna links

    #270348
    grisha
    Participant

    Saakumaa prasi ka ikdienaa vajag, tagad par iisu terminju runaa? KO tad iisti gribi?

    No mob. operatoriem nekad neko leetu nesagaidiisi. Eiropas saiema gan piespieda, bet Skype ir leetaaks.

    P.S. Man telefons, kas atbalsta Skype ir atmaksaajies ljoti. NO kaadiem 80 latiem, liidz padsmit meenesii.

    Taa ka ej drachii citur.

    P.S. ZB jau tava bilde.

    #270349
    Kon
    Participant

    termiņš ne vairāk par gada ceturksni, ar ikdienu biju domājis sazināties, katru dienu .. do not be so mad at me :S

    būs jāpadomā tālāk un rīt darba laikā jāpazvana uz to bezmaksassarunas.lv

    P.S bildi nomainīšu, pašam ar apnika 🙂

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā