wmp neskan

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150066
    makis30
    Participant

    es gribu pastities kādu 1080p(ar mazākas kvalitātes failiem viss ir kārtībā) filmu bet viņš nedod ārā skaņu, agrāk tā nebija 🙁

    #219181
    Professor35
    Participant

    pameiģini VCL pleijeri ja vienalga neskan tam audio opcijās uzliec stereo izeju

    #219182
    makis30
    Participant

    ar vlc viss iet tikai viņš priekš augstas kvalitātes filmām ir par lēnu vnk sakot vietās kur parādās action sāk raustīties

    #219183
    Crow
    Participant

    https://ffdshow-tryout.sourceforge.net/ (iekš Audio Decoder Configuration liec tādu pašu variantu, kāda tev skaņas sistēma…)

    Un pēc tam uzkrāmē https://haali.su/mkv/ Matroska Splitter (ja tie ir *.mkv faili) 🙂

    #219184
    drunk_lizard
    Participant

    sisteema par sjvaku :>

    #219185
    makis30
    Participant

    d_l vsp nē nu bet labi

    #219186
    ob1
    Participant

    Kodekus uzliec. Pēdējās k-lite pakas jau piedāvā ieslēgt videokartes akselerāciju priekš lielajiem formātiem.

    Jā, ja ir XP + ATI + WMP9, tad videokartes settingos ir jāizslēdz video akselerācija, vai arī jāuzliek WMP 10 vai jaunāks.

    #219187
    aoma
    Participant

    šitos, kas iesaka k-lite kodekpakas, vajadzētu aiz olām pakarināt… ja windows ir legāls un pilnībā apdeitots, tad nekādi papildus kodeki nevajag, ja sistēma nevelk tad nevelk.

    #219188
    ob1
    Participant

    aoma, esmu vairākkārt dzirdējis, ka k-lite neesot labs… bet tā arī nesapratu kāpēc. Lietoju to jau vairākus gadus un problēmas nav bijušas. Lūdzu paskaidro – kur ir problēma ar k-lite.

    #219189
    NorKais
    Participant

    Man arī nekad nav bijušas problēmas ar K-Lite Mega kodeku pakām.

    #219190
    Professor35
    Participant

    kodekpakas ir vajadzīgas ja skatās retus vai novecojušus formātus piem. es esmu anime fans un bez papildus kodakiem dažkārt mans iecienītais pleijers tās nerāda, bet es lietoju Combined-Community-Codec-Pack kas ir speciāli priekš anime.

    makis30 raksta ka iepriekš viņam viss gāja tātad viņam sistēma vilka viņam vajag paskatīties kā to atslogot, atslēgt kādas programmas, servisus utt. VCL pleijerim vajag rādīt HDTV bez papildus kodekiem.

    #219191
    makis30
    Participant

    es pārliku kodeksu paku veelreiz un tagad viss aizgaaja kautkā pēc pirms tam neieslēdzās audio decoders

    #219192
    aoma
    Participant

    ob1, paskaidroju: end useris nezin, kādi kodeki jau ir kompjūterā un saliek visus pa defaulto – next,next,next, un pēc tam, dēļ konflikta, sākas problēmas, piemēram, “kāpēc, atverot mapi, kurā ir daudz video failu, uzkarās exploreris utt.”

    atkārtoju vēlreiz: WinXP, par Win7 nemaz nerunājot, nekādi lieki kodeki nevajag, lai skatītos un klausītos internetā pieejamos failus. Ja esi kāds aizvēsturisku formātu gurmāns, tad ir ieteicams iepriekš noskaidrot, ar ko būs darīšana.

    #219193
    ob1
    Participant

    hmm, aoma, to bij palaidis garām par exporera uzkāršanos, jo man stāv pačs, kas šādas probēmas izslēdz… hmm, un jaunākie k-lite arī piedāvā šo problēmu risināt…

    A par to, ka visi kodeki iekš win jau ir – ja neuzliek kodekus, tad mūžigi useri kaut kur pamanās sameklēt kādu filmu, kas neiet… tā ka kodeki ir jāliek.

    #219194
    aoma
    Participant

    ob1, priekš tam ir Gom vai Videolan, ja ar to paču domāji priekšskatījuma nerādīšanu, tad neuzskatu to par veiksmīgu risinājumu.

    piebildīšu, ka 80% informācijas cilvēks uztver ar redzi, tāpēc ne visi vēlēsies burtot smalku tekstu, ja daudz ātrāk ir pamanāmi tieši vajadzīgie attēli.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā